Coronavirus مستند: خبرنگار تلاش می کند برای حفظ آرامش به عنوان گربه مبارزه پشت سر او

Coronavirus مستند: خبرنگار تلاش می کند برای حفظ آرامش به عنوان گربه مبارزه پشت سر او – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 11:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ویروسی ظاهر آنلاین تلویزیون خبرنگار نگه داشتن آرام و حمل بار با او مصاحبه به عنوان دو گربه ها دیده می شود داشتن یک مبارزه پشت سر او که سرگرم اینترنت.

A screengrab of the video posted by Nikki Bigornia on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط نیکی Bigornia در توییتر

در میان شیوع کروناویروس و پس از آن مستند آن را مجبور کرده است برای بسیاری از شرکت ها برای ارائه امکانات برای حرفه ای خود را برای کار از خانه های خود. اما کار از خانه است و تردیدی از خود را به ویژه هنگامی که آن را شامل یک حیوان خانگی. ویروسی ظاهر آنلاین تلویزیون خبرنگار نگه داشتن آرام و حمل بار با او مصاحبه به عنوان دو گربه ها دیده می شود داشتن یک مبارزه پشت سر او که سرگرم اینترنت.

این ویدئو نشان می دهد فیلیپین روزنامه نگار دوریس Bigornia مصاحبه با یک بازرگان که در گربه ها دیده می شد غرقه شدن در یک خشمگین مبارزه نیوزیلند هرالد گزارش شده است. در یک کلیپ که به اشتراک گذاشته شده آنلاین توسط دخترش نیکی, Bigornia دیده می شود عصبی زود گذر بیش از شانه خود را به عنوان گربه به ادامه ferociously پنجه یکدیگر با زنگ خود را اضافه کردن به هرج و مرج.

نیکی توییتی در حالی که به اشتراک گذاری پشگ جنگی, تصویری, “گربه من هیچ لرز.”

مشترک آخرین جمعه تصویری را به دست آورد بیش از یک عظیم 2.1 میلیون بازدید در توییتر با بیش از 52,000 دوست دارد و ترجمه بیش از 11,000 بار. این کلیپ را دریافت کرده تن از خنده دار نظرات ویدیو از کاربران است.

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im