Coronavirus مستند: Rangoli Chandel نوبت ارایش وزیبایی برای خواهر, Kangana Ranaut


“چه نوع از یک بازیگر این است ؟ جهان از لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی است که پوسته پوسته شدن ارتفاعات جدید و چهره او پر است از دانه های سرسیاه. در نهایت من در دست او (sic)” Rangoli توییتی.

Rangoli Chandel and sister Kangana Ranaut

Rangoli Chandel و خواهر, Kangana Ranaut

خواهر Rangoli Chandel تبدیل شده آرایشگر برای Kangana Ranaut. او یک عکس از این بازیگر درمان زیبایی در Manali صفحه اصلی. “چه نوع از یک بازیگر این است ؟ جهان از لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی است که پوسته پوسته شدن ارتفاعات جدید و چهره او پر است از دانه های سرسیاه. در نهایت من در دست او (sic)” Rangoli توییتی.

در مورد شما نمی دانم, Kangana Ranaut بازگشت به هیماچال پرادش در میان شیوع کروناویروس. ملکه بازیگر بوده و از گذراندن وقت با خانواده از جمله خواهر Rangoli Chandel و پسرش Prithvi.

در حالی که در قرنطینه Kangana Ranaut شده است رعایت Chaitra آزاد بودن از نفس مبتنی سریع (25 مارس-آوریل 2) با خواهر Rangoli. این بازیگر شده است و با داشتن تنها یک وعده غذا در طول نه روز. علاوه بر دراز, Kangana نیز انجام یوگا و تمرینات تنفسی. این بازیگر می گوید: “انجام تمرین تنفس دو تا سه بار در روز باعث کاهش استرس و آرامش بدن و ذهن و همچنین کمک می کند تا یک خواب بهتر است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>