خرید رپورتاژ

Coronavirus مستند: پونا مدنی بدن به توزیع جیره کیت در مهار مناطق – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 08, 2020, 15:09 IST | PTI | پونا

به غیر از جیره کیت PMC همچنین قصد دارد به ارائه sanitisers و یک لاخ ماسک برای ساکنان مناطق مهار

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

Pune: در تلاش برای محدود کردن جنبش از مردم در مهار مناطق بدن مدنی در ماهاراشترا پونا شهرستان توزیع جیره کیت 70,000 خانواده در کانون مناطق از روز جمعه به بعد یک مقام رسمی گفت.

همانطور که از پنج شنبه در پونا شهری شرکت بیش از 2,140 COVID-19 موارد از 1600 است که گزارش شده از بهونی Peth, Dhole Patil جاده قصبة-Vishrambaug قطعات Shivajinagar و Yerwada مناطق.

“ما می خواهیم مردم در مهار مناطق به ماندن در خانه و نه سرمایه گذاری حتی برای خرید ملزومات است. ما توزیع 1 لاخ جیره کیت 70,000 خانواده ها در این مناطق” شهرداری کمیسر Shekhar Gaikwad گفت.

این کیت شامل پنج کیلوگرم آرد سه کیلوگرم برنج حبوبات و روغن و دیگر اقلام ضروری است که می تواند تا 15 روز است. “جامعه کارگران و مدنی کارکنان توزیع این کیت از روز جمعه به بعد” او اضافه شده است.

به غیر از جیره کیت PMC همچنین قصد دارد به ارائه sanitisers و یک لاخ ماسک برای ساکنان مهار مناطق.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان