Coronavirus مستند: عکس غم انگیز سگ به دنبال در کودکان در حال بازی از بالکن شکستن قلب آنلاین

Coronavirus مستند: عکس غم انگیز سگ به دنبال در کودکان در حال بازی از بالکن شکستن قلب آنلاین – اخبار

به روز شده: Apr 23, 2020, 17:28 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

صاحب این سگ به نام Big Poppa گفت در توییتر که او را دوست دارد بازی با فرزندان و او غم انگیز است که او قادر به بازی کردن با آنها با توجه به مستند

Picture/Rebecca Ellis-Twitter

عکس/ربکا الیس-توییتر

یک عکس غم انگیز بولداگ به دنبال در کودکان در حال بازی از بالکن و قادر به پیوستن به آنها را در بازی های خود را رفته ویروسی در میان Coronavirus مستند و شکستن قلب آنلاین.

ربکا الیس صاحب سگ به نام Big Poppa گفت در توییتر که او را دوست دارد بازی با فرزندان و او غم انگیز است که او قادر به بازی کردن با آنها با توجه به مستند تحمیل حاوی این ویروس کشنده است اما او تلاش کرده است به او را تشجیع کردن. “من سعی ام را کرده ام اما او را دوست دارد کودکان بیش از هر چیز و قادر به بازی با آنها را روزانه اما او می تواند آنها را ببینید… من فکر می کنم آن با در نظر گرفتن تلفات در او” او گفت:.

در عنوان عکس الیس گفت: “Big Poppa شده است تا غم امروز من فکر می کنم او را از دست ندهید(es) بازی با بچه ها در ساختمان است. او فقط به تماشای آنها را از پاسیو.” این عکس که جلب توجه از افراد مشهور بین المللی بیش از حد, بیش از 656,100 دوست دارد و ترجمه بیش از 72,300 بار.

در میان کاربران اظهار نظر بر روی عکس توسط Game-of-Thrones شهرت Maisie Williams و محبوب تلویزیون نشان می دهد میزبان Ellen Degeneres. عکس شده است, ذوب قلب با بسیاری از درخواست مالک به آغوش سگ به او را تشویق و معرفی حیوانات خانگی خود را به او.

شما چه فکر میکنید در مورد سگ عکس ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im