خرید رپورتاژ

Coronavirus مستند: Nirmala Sitharaman گفت: third tranche اقتصادی امداد بسته به تمرکز بر بخش کشاورزی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 15, 2020, 17:09 IST | PTI | دهلی نو

وزیر دارایی گفت: در دو ماه گذشته چندین اقدامات در نظر گرفته شده برای حمایت از کشاورزان از جمله حداقل حمایت قیمت (MSP) خرید Rs 73,300 کرور در طول دو ماه از مستند

Nirmala Sitharaman. Picture/PTI

Nirmala Sitharaman. عکس/PTI

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز جمعه گفت: tranche سوم از بسته اقتصادی را در مقابله با دادن کمک به بخش کشاورزی و صنایع وابسته. صحبت با رسانه ها گفت بسته خواهد تمرکز بر زیرساخت ها و ایجاد ظرفیت در بخش کشاورزی و فعالیت های متفقین.

او گفت: در دو ماه گذشته چندین اقدامات در نظر گرفته شده برای حمایت از کشاورزان از جمله حداقل حمایت قیمت (MSP) خرید Rs 73,300 کرور در طول دو ماه از مستند.
همچنین 18,700 تومان کرور روپیه پول نقد در دل تحت PM Kisan صندوق نقل و انتقال انجام شده است و از 6400 تومان کرور روپیه پرداخت در محصول بیمه شده اند ساخته شده است.

Sitharaman گفت: در این مستند دوره 560 لاخ لیتر در هر روز از شیر تهیه شد توسط تعاونی ها در برابر فروش روزانه 360 لاخ لیتر در روز است.

مجموع 111 کرور لیتر اضافی تهیه حصول اطمینان از پرداخت 4,100 تومان کرور روپیه او گفت: با اضافه کردن یک طرح جدید به منظور کمک هزینه از 2 درصد در سال به تعاونی لبنی اجرا شده است.

علاقه کمک هزینه باز خواهد شد 5,000 تومان کرور روپیه نقدینگی اضافی بهره 2 کرور کشاورزان است.

نخست وزیر نارندرا مودی در اوایل این هفته اعلام کرد تجمعی بسته تومان 20 lakh کرور (حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی) به منظور کمک به بخش های مختلف اقتصاد توفان coronavirus مستند.

این شامل Rs 1.7 لاخ کرور بسته متشکل رایگان foodgrain و پول نقد به فقرا به مدت سه ماه اعلام کرد در ماه مارس و Rs 5.6 لاخ کرور محرک ارائه شده از طریق های مختلف سیاست پولی اقدامات بانک مرکزی هند (RBI).

از باقی مانده از دولت ساخته شده است که دو تراشه ها جای دادند از اطلاعیه ها با تجمعی بسته Rs 9.1 لاخ کرور متشکل از تا حد زیادی از خطوط اعتباری به شرکت های کوچک تر اعتباری اعطایی به کشاورزان و حمایت از بانکداری سایه و توزیع برق.

بیشتر از دو تراشه ها جای دادند از بسته ها خارج از بودجه و دولت, نقدی, outgo محدود به فقط 16,500 تومان کرور روپیه در foodgrain و مقرون به صرفه مسکن به کارگران مهاجر و همچنین محدود مالیات امداد و حاشیه ای دل به برخی از شرکت ها در کارکنان محاکمه مجدد مزایای.
هند – آغاز مارس 25 – اعمال سه هفته در سراسر کشور مستند ترین و گسترده اندازه گیری انجام شده توسط هر دولت برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

این مستند آورده است بسیاری از فعالیت های اقتصادی متوقف کارخانه و کسب و کار بسته در حالی که ارائه هزاران نفر به طور موقت بیکار شده پس از دو بار تمدید شده است از طریق مارس 17 با برخی از تسهیلات به اجازه از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

با توجه به برآورد این مستند ممکن است منجر به 12.2 کرور مردم از دست دادن شغل در ماه آوریل و تقاضای مصرف کننده تبخیر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان