Coronavirus مستند: نزدیک به 1.5 لاخ بلیط رزرو در 2 ساعت اول برای قطار در حال اجرا از ژوئن 1

Coronavirus مستند: نزدیک به 1.5 لاخ بلیط رزرو در 2 ساعت اول برای قطار در حال اجرا از تاریخ 1 ژوئن – اخبار

به روز شده: مارس 21, 2020, 14:06 IST | PTI | دهلی نو

این لیست شامل محبوب قطار مانند Durontos, Sampark Krantis آذر Shatabdis و Poorva اکسپرس

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

تقریبا 1.50 لاخ بلیط رزرو در عرض دو ساعت از باز کردن رزرو برای 100 جفت از مسافر قطار که راه آهن را operationalise در ژوئن 1, مقامات روز پنجشنبه گفت. روز چهارشنبه راه آهن صادر شده یک لیست از 100 جفت از قطار که آن را به کار گیرند از 1 ژوئن. این لیست شامل محبوب قطار مانند Durontos, Sampark Krantis آذر Shatabdis و Poorva بیان.

این دومین کشت ویژه خدمات مسافر مشخص شده است که راه آهن مدرج مرمت آن قطار متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “در 12:00 ساعت, 73 قطار بودند موجود در سیستم برای رزرو. 1,49,025 بلیط رزرو داشتن 2,90,510 مسافران” گفت: یک سخنگوی راه آهن. این قطار خواهد شد که هر دو AC و غیر AC کلاس و به طور کامل متعلق مربیان است.

راه آهن گفت: این قطار خواهد بود “قطار ویژه اجرا در الگوی منظم قطار” پوشش درجه 2 شهرستانها و همچنین دولت اصلی پایتخت مانند بمبئی و کلکته.

مقامات گفت: از حالا به همه این قطار ویژه خواهد شد که هر دو این دسته بندی ها را به جای همه طبقات از مسافران است. قطار که اجرا خواهد شد از ماه ژوئن 1 شامل 17 Jan: Shatabdi قطار و پنج Duronto قطار اکسپرس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net