Coronavirus مستند: پلیس بمبئی پست خندقها-پسر الهام گرفته از الگوی رفتاری می پرسد مردم به ماندن در خانه

Coronavirus مستند: پلیس بمبئی پست خندقها-پسر الهام گرفته از الگوی رفتاری می پرسد مردم به ماندن در خانه – اخبار

انتشار: May 22, 2020, 17:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از ارسال یک الگوی رفتاری در توییتر با الهام 2018 بالیوود آمار لبا های پلیس بمبئی است که در آن دوباره این بار با یک خندقها پسر الهام گرفته از الگوی رفتاری است که مردم را به ماندن در خانه در طول مستند.

Picture/ Mumbai Police-Twitter

عکس/ پلیس بمبئی-توییتر

به پلیس بمبئی شده است نگه داشتن شهروندان هر دو سرگرم و آگاهانه خود را با شوخ پست در توییتر. اداره پلیس را از اواخر سال شده است در نظر گرفتن الهام از بالیوود برای پست های خود را که تبدیل شدن به محبوب در میان کاربران رسانه های اجتماعی. پس از ارسال یک الگوی رفتاری با الهام 2018 بالیوود آمار لبا های پلیس بمبئی است که در آن دوباره این بار با یک خندقها پسر الهام گرفته از الگوی رفتاری است که مردم را به ماندن در خانه در طول مستند.

آخرین الگوی رفتاری ویژگی های هنوز از 2019 فیلم ضربه با Alia Bhatt که زن منجر شود. این الگوی رفتاری آمده است: “چهره را زمانی که او می گوید او در حال بیرون رفتن برای یک پیاده روی در طول مستند. عنوان پست آمده است: “سقط میشن. ما تکرار – سقط میشن!” با هشتگهای #StayHome و #StaySafe.

این الگوی رفتاری ارسال شده در روز سه شنبه دریافت بیش از 3,800 دوست دارد و ترجمه 487 بار. کاربران اظهار نظر بر روی پست را ابداع یک یال جدید برای پلیس بمبئی—Memebai پلیس! اداره پلیس دریافت شده میاد برای خلاقیت خود را برای مستند الگوهای رفتاری و دیگر خدمات عمومی پست.

شما چه فکر میکنید در مورد این الگوی رفتاری توسط پلیس بمبئی?

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de