Coronavirus مستند: پلیس بمبئی به شما می دهد دو گزینه. شما کدام یک را انتخاب می کنید ؟

Coronavirus مستند: پلیس بمبئی به شما می دهد دو گزینه. شما کدام یک را انتخاب می کنید ؟ – اخبار

به روز شده: Apr 24, 2020, 20:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تعاملی پست می گوید که کاربران باید دو گزینه. گزینه اول داده شده است lockdown اما گزینه دوم این است که خالی سمت چپ

Picture/Bipin Kokate

عکس/Bipin Kokate

پلیس بمبئی شناخته شده برای خود را شوخ الگوهای رفتاری توییتر است که با الهام از فرهنگ عامه همچنان به آموزش و سرگرم کردن شهروندان در میان Coronavirus بحران است. این زمان به اداره پلیس گرفته شده تعاملی به نوبه خود در آخرین پست خود در Instagram حساب با برخی از بازی کلمات برای اطمینان مردم به ماندن در خانه در طول مستند های اعمال شده توسط دولت مرکزی.

تعاملی پست می گوید که کاربران باید دو گزینه. گزینه اول داده شده است lockdown اما گزینه دوم سمت چپ خالی است. پس از آن کاربر می خواهد به شیر به فاش کردن گزینه دوم. و هنگامی که شنود گذاشته از گزینه برچسب در پست چیزی است که ما نمی خواهم به را انتخاب کنید!

در این پست به اشتراک گذاشته شده در Instagram در روز پنج شنبه موفق به جلب 72,241 دوست دارد و تن از واکنش خنده دار.

کاربران اظهار نظر در پست, ستایش برای پلیس بمبئی خلاقیت از دادهایم مانند تعاملی پست و چگونه آنها را با قرار دادن این پیام در سراسر این زمان.

یک کاربر گفت: “خدای من! نشان میدهد که رئیس واقعی. آن را به میخ. و آن زمان ما نیاز به این اولتیماتوم و یا ما هرگز عاری از این ویروس است.” کاربر دیگری گفت: “کلاه ها را به این خلاقیت!” یک کاربر گفت: “شما بچه ها بهترین در انجام وظیفه و در حال حاضر در Instagram بیش از حد”

شما چه فکر میکنید در مورد این پست توسط پلیس بمبئی?

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>