Coronavirus مستند: ماهاراشترا کمیسر حمل و نقل انجام, تعجب, چک در تانه

Coronavirus مستند: ماهاراشترا کمیسر حمل و نقل انجام, تعجب, چک در تانه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 13:17 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

Shekhar Channe در سفر به شهرستان مرزی در طول بازرسی معمول داشت و ملی مجوز کامیون با دیوار جانبی و متوقف به تکان دهنده پیدا کردن یک دریچه کوچک در آن است و مردم stashed در داخل.

Picture/Rajendra B Alkekar

عکس/راجندرا B Alkekar

ماهاراشترا کمیسر حمل و نقل Shekhar Channe پنجشنبه شب با انجام یک دیدار به RTO تانه مرز چک-پست و متوقف شد, خودروهای گذر گاه مهاجران کامیون و مرتب MSRTC اتوبوس برای آنها. تانه RTO بوده و شاهد کوچکترین اقدام علیه چنین حمل و نقل غیر قانونی مهاجران با آنها صدور یادداشت به 250 خودرو در سه روز گذشته. تا کنون 18,029 موارد از مهاجران مایل به سفر حمل شده در 805 MSRTC اتوبوس.

Channe در سفر به شهرستان مرزی در طول یک بازرسی معمول داشت و ملی مجوز کامیون با دیوار جانبی و متوقف به تکان دهنده پیدا کردن یک دریچه کوچک در آن است و مردم stashed در داخل.

“ما بلافاصله در زمان عمل در برابر کامیون و مرتب MSRTC اتوبوس برای کسانی که می خواستم به سفر. در گذشته شش روز بیش از 1 لاخ مهاجران منتقل شده اند در MSRTC اتوبوس در سراسر کشور” Channe که همچنین نگه داشتن شارژ به عنوان نایب رئیس و مدیر عامل MSRTC گفت.

صحبت کردن در مورد عمل تانه RTO گفته مقامات این وضعیت بر روی زمین شده است بسیار چالش برانگیز است. “افزایش جمعیت قابل توجه است و در زمان آنها حتی تبدیل به خشونت. حتی نیمه شب گذشته ما مرتب 11 اتوبوس به ارسال کردن مهاجران” راوی Gaikwad خان رئیس RTO افسر گفت.

زمانی که سوال در مورد غربالگری از مهاجران Channe گفت که آنها تا به حال شده است هماهنگی با وزارت بهداشت و در حال حاضر هر چک-پست تا به حال ساخته شده و فضا برای تیم پزشکی و غربالگری امکانات. او گفت که این گروه شده بود جذاب برای مهاجران را به مناسب حمل و نقل عمومی و اتوبوس و در حال حاضر که آنها تا به حال ساخته شده است در دسترس است.

به عنوان در هر روز جمعه آمار MSRTC حمل و نقل 1,34,538 مهاجران در 10,000 اتوبوس در یک هفته.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im