Coronavirus مستند: Karan Johar را از بد خلق یاش, Roohi و مادر Hiroo است که بیش از حد زیبا!

Coronavirus مستند: Karan Johar را از بد خلق یاش, Roohi و مادر Hiroo است که بیش از حد زیبا! – سرگرمی

انتشار: Mar 28, 2020, 14:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Karan Johar که تحت قرنطینه در صفحه اصلی همراه با مادر Hiroo Johar و بچه های یاش و Roohi مشترک یک ویدیو سرگرم کننده از سه ‘sulking’ در اطراف در خانه!

Roohi, Hiroo and Yash. Pictures/Karan Johar's Instagram video

Roohi, Hiroo و یاش. تصاویر/Karan Johar را Instagram تصویری

آن بوده است بیش از یک هفته است که هند تحت مستند با توجه به شیوع کروناویروس. از مردم خواسته شده است به باقی می ماند تحت قرنطینه در خانه تمرین های اجتماعی فاصله. در میان این مستند افراد به طور طبیعی شدن با حوصله هیچ چیز را انجام دهد. بی حوصله و کمی بد خلق اگر Karan Johar ویدئو هر چیزی به رفتن!

KJo مشترک یک ویدیوی فوق العاده زیبا از خانواده اش – مادر Hiroo دختر Roohi و پسر یاش اقدام همه قهر در خانه. کل ماجرا از زمانی شروع شد که یاش شد sulking در اطراف mama Hiroo چون او به موهای خود را! اتمام شایان ستایش تصویری زیر:

آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای KJo قدیمی Hiroo تبدیل شدن به یکی از کودکان هنگامی که او در اطراف یاش و Roohi. Karan Johar بیش از حد خود را می کشد مادر پا زمانی که او می گوید: “چرا شما تا محافظ در مورد خود ، چرا شما به دنبال مانند یک 16 ساله با یک hairband?” و دوست داشتنی Hiroo Johar به نظر می رسد انبوه اذیت از طریق آن همه!

آیا این مانند یک روز در قرنطینه زندگی هر یک از ما ؟

یاش و Roohi متولد شد در 7 فوریه سال 2017 از طریق رحم جایگزین. KJo بدیهی است که حفاظت از آنها و از مادرش Hiroo. یک بار هنگامی که یک ترول سعی rile او گفت که Karan بود محروم کردن فرزندان خود از عشق مادرانه این فیلمساز گفت: “با تمام احترام به زندگی است. بزرگتر وجود دارد مسائل مربوط به این کشور است که به مبارزه با در حال حاضر و آن را به خوبی می توانید انجام دهید بدون تنگ نظری! بچه هام عاشق بودن و این که همه امور و FYI آنها یک مادر! مادر من (sic).”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>