Coronavirus مستند: سابق پلیس بالا NGO در خدمت مواد غذایی به 35,000 مردم

Coronavirus مستند: سابق پلیس بالا NGO در خدمت مواد غذایی به 35,000 مردم – اخبار

به روز شده: Apr 23, 2020, 15:24 IST | PTI | بمبئی

پس مارس 26 بمبئی Roti بانک تاسیس شده توسط Sivanandan در ژانویه 2018 است عرضه مواد غذایی به 5.3 لاخ مردم در شهر

Picture/Mumbai Roti Bank- Twitter

عکس/بمبئی Roti بانک – توییتر

در میان مستند اجتماعی سازمان اجرا شده توسط سابق ماهاراشترا مدیر کل پلیس D Sivanandan ارائه مواد غذایی به حدود 35000 نفر از مردم فقیر و مستمند در بمبئی شهر و حومه روزمره است.

پس مارس 26 بمبئی Roti بانک تاسیس شده توسط Sivanandan در ژانویه 2018 است عرضه مواد غذایی به 5.3 لاخ مردم در این شهرستان است. “این زمانی است که وجود دارد یک نیاز واقعی برای کمک به مردم فقیر و نیازمند و شکاف بین مازاد مواد غذایی و بشقاب خالی. بمبئی Roti بانک ارائه مواد غذایی به حداقل 35,000 مردم در اینجا و 2500 در ناگپور روزمره” Sivanandan گفت PTI.

او گفت: آنها همچنین می خواهید به گسترش این کمپین در پونا اما در مواجهه با کمبود نیروی انسانی وجود دارد. “بمبئی به عنوان یک جمعیت بزرگ ما برسند و در همه جا. مردم با ما تماس بگیرید برای مواد غذایی و خدمت به آنها را بر این اساس,” او گفت:.

پلیس بمبئی نیز برای کمک در این طرح با توزیع مواد غذایی به مردم گفت. بمبئی Roti بانک دارای چهار آشپزخانه از جمله یکی از مرکزی در Mahul در حومه Chembur. علاوه بر آن مواد غذایی آماده شده در یک مرکز در هر یک از تامي و Borivali و وراج دوست Sivanandan نیز تامین مواد غذایی است.

“قبل از مستند ما خدمت 4000 نفر در یک روز اما در حال حاضر تقاضا بالا رفته بنابراین ما در حال قرار دادن در تلاش برای تحقق این. ما حاضر است در خدمت pulao و دال khichdi به تهیه کردن به افزایش تقاضا,” او گفت:. این سازمان همچنین ارائه مواد غذایی در coronavirus مهار مناطق از جمله Dharavi زاغه منطقه با کارگران آن مراقبت اجتماعی را حفظ فاصله و پوشیدن دنده محافظ.

حداقل 45 تا 50 سازمان های غیر دولتی در حال کار با بمبئی Roti بانک در طول دوره مستند به عرضه غذا در شهرستان گفت: Sivanandan که در زمان تلاش پخت و پز خود را در آشپزخانه در Mahul.

“من را دیده اند فقر در طول روز جوان و همچنین مشاهده شده است که کودکان را در مسیر جرم و جنایت به دلیل گرسنگی. برای جلوگیری از جرم و جنایت, من متوجه شدم که این کودکان نیاز به رفتن به مدرسه که در آن آنها اواسط روز غذا. هنگامی که آنها در حال تحصیل هستند واجد شرایط به کار کرد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im