Coronavirus مستند: Diljit Dosanjh پیام در پست در مورد صفحه اصلی تمرینات است با صدای بلند و روشن


این بازیگر-خواننده نوشته شده یک تصویر که در آن او دیده می شود برگزاری یک پلاکارد که می خواند: جلوگیری از ارسال شما صفحه اصلی تمرینات است.

Diljit Dosanjh and Sonal Chauhan

Diljit Dosanjh و Sonal Chauhan

Diljit Dosanjh تغذیه از دیدن تمرین ویدئوها و تصاویر در شبکه های اجتماعی از بالیوود همکاران. این بازیگر-خواننده نوشته شده یک تصویر که در آن او دیده می شود برگزاری یک پلاکارد که می خواند: جلوگیری از ارسال شما صفحه اصلی تمرینات است.

Dosanjh نوشت: “خود را نشان نمی تمرینات خود را به دیگران و رفتن نیست به کسی (sic).”

این شاید به معنای بازیگران مانند کاترینا کایف که در حال به اشتراک گذاری ویدئوها با مربیان خود. شهروندان احساس او بود از ساختن یک حلال نقطه در زمان فعلی. Diljit هوشمندانه فتوشاپ یک عکس از چهره خود را بر روی آن محبوب Instagram شخصیت که می رود توسط اداره شخص با ثبت نام و به آنها تصویر اصلی تعلق دارد. نگاهی به شرح زیر است:

Sonal Chauhan همچنین یک پیام در مورد اهمیت ماندن در داخل خانه. این بازیگر نوشته شده یک عکس از خودش با برگزاری یک کوسن که گفت: ماندن در خانه است بیرون رفتن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>