Coronavirus مستند: کریکت Shikhar همسر عایشه خفاش در برابر خشونت خانگی

Coronavirus مستند: کریکت Shikhar همسر عایشه خفاش در برابر خشونت خانگی – ورزشی

به روز شده: Apr 28, 2020, 07:46 IST | سرپرستان | دهلی نو

با مردم ماندن در خانه در میان coronavirus مستند, گزارش خشونت خانگی نیز آمده خیلی بیشتر در زمان های اخیر.

Shikhar Dhawan with wife Ayesha

Shikhar Dhawan با عایشه

هند بازکن Shikhar Dhawan و عایشه در روز دوشنبه قرار دادن یک ویدئو در رسانه های اجتماعی برای ارسال یک پیام مهم در مورد خشونت خانگی. با مردم ماندن در خانه در میان coronavirus مستند, گزارش خشونت خانگی نیز آمده خیلی بیشتر در زمان های اخیر.

Dhawan که در حال حاضر در حال گذراندن وقت با خانواده خود را در طول مستند دوره مردم خواست برای پایان دادن به این بد اجتماعی توسط حق انتخاب شریک زندگی را برای خود.

توییتر خود پست را بخوانید: “در حالی که من لذت بردن از وقت من در خانه با خانواده دوست داشتنی من واقعا غمگین و دلسرد و غمگین به شنیدن در مورد خشونت خانگی هنوز هم موجود در زمان امروز ما نیاز به پایان دادن به آن است. انتخاب نوع و محبت و همکاری و نه گفتن به خشونت است.”

هند در حال حاضر در سراسر کشور مستند تا مارس 3 به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus. در هند بیش از 27000 نفر آلوده شده توسط ویروس تا کنون در حالی که در بیش از 850 نفر جان خود را از دست داده اند.

در شرایط عادی Dhawan خواهد بود در حال حاضر بازی برای دهلی نو پایتخت در 13th edition of the Indian Premier League (IPL) اما با توجه به همه گیر در این مسابقات به تعویق افتاده است به طور نامحدود توسط هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI).

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>