Coronavirus: Karnataka را انکار می کند و گمان از مرگ با توجه به COVID-19


Pandey گفت: فرد متوفی نمونه فرستاده شده برای تست. او با درخواست از رسانه ها برای کمک به دولت در ایجاد آگاهی و ایجاد وحشت

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

مرگ 76 ساله از شمال کارناتاکا با توجه به کروناویروس یک شایعه گفت: ارشد بهداشت رسمی در روز چهارشنبه. “این روشن است که شایعات شناور در رسانه ها در مورد مرگ از Kalaburgi با توجه به COVID-19 نادرست است” گفت: دولت کمیسیون بهداشت و درمان Pankaj Kumar Pandey, در بیانیه ای.

Pandey گفت: فرد متوفی نمونه فرستاده شده برای تست. او با درخواست از رسانه ها برای کمک به دولت در ایجاد آگاهی و ایجاد وحشت.

فرد متوفی بازگشت به Kalaburgi در فوریه 29 و گذشت در روز چهارشنبه. او اتفاقا نشان داد آنفولانزا مانند علائم و بستری در بیمارستان در 5 مارس. اما اعضای خانواده اش نقل مکان کرد و او را به بیمارستان دیگری در حیدرآباد در شنبه سرپیچی از توصیه های پزشکی.

کارناتاکا وزیر بهداشت B. Sriramulu گفت: پیر مرد بود coronavirus مشکوک. “به نفع شهروندان این منطقه در بخش بهداشت و درمان گرفته شده برخی از اقدامات احتیاطی برای تشییع جنازه مرحوم. این نباید ایجاد هر غیر ضروری سردرگمی و ترس گفت:” Sriramulu.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im