Coronavirus: Kanika Kapoor آزمایش مثبت برای بار سوم

Coronavirus: Kanika Kapoor آزمایش مثبت برای بار سوم – سرگرمی

انتشار: May 25, 2020, 13:46 IST | سرپرستان | بمبئی

خواننده Kanika Kapoor بود که آزمایش مثبت برای Coronavirus شده است آزمایش مثبت برای بار سوم!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kanika Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Kanika Kapoor

بالیوود خواننده Kanika Kapoor دارای آزمایش مثبت در سوم COVID-19 آزمون گزارش که در روز سه شنبه شب. در تست دوم انجام شده در یکشنبه, او تا به حال آزمایش مثبت است. Kanika است تحت درمان در Sanjay Gandhi تحصیلات تکمیلی موسسه علوم پزشکی (SGPGIMS) در اینجا.

SGPGIMS مدیر پروفسور R. K. Dhiman گفت که این خواننده در ادامه به تست مثبت برای coronavirus و درمان او را ادامه خواهد داد تا مگر اینکه حداقل دو آزمون نشان می دهد او منفی است.

در ضمن Kanika را دوست Ojas دسای که باقی مانده بود با او در هتل تاج برای دو روز بود و بعد رفته زیر زمین در حال حاضر آزمایش منفی برای این ویروس مرگبار است.

در بیانیه صادر شده توسط Ojas او گفت که او تا به حال خود را آزمایش COVID-19 در Kasturba بیمارستان برای بیماری های عفونی در بمبئی و تا به حال آزمایش منفی است. او حتی ارسال شده در آزمون خود را در گزارش های رسانه های اجتماعی.

در ضمن تمام کسانی که تا به حال تعامل با خواننده در طول اقامت خود را در لکنو در اوایل این ماه باید آزمایش منفی برای coronavirus است که عمده رهایی از تعدادی از سیاستمداران و بازرگانان و socialites حضور داشتند طرفین با خواننده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>