کروناویروس در Navi Mumbai: Kamote اعلام به عنوان منطقه آلوده

کروناویروس در Navi Mumbai: Kamote اعلام به عنوان منطقه آلوده – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 08, 2020, 21:33 IST | Anurag Kamble | بمبئی

هیچ سفر خارج Kamothe اجازه خواهد داشت برای شهروندان عادی نیز ساکنان اجازه خواهد داشت به گام تنها برای خرید چیزهای ضروری

Image source: PTI

منبع تصویر: PTI

برای مقابله با گسترش عفونت پنول شهرداری شرکت گرفته است, یک تصمیم بزرگ. کمک بیش از 40 درصد موارد در شمارش Covid-19 موارد شرکت تصمیم به اعلام تمام Kamothe گره به عنوان مهار منطقه از جمعه شب. هیچ سفر خارج Kamothe اجازه خواهد داشت برای شهروندان عادی نیز ساکنان اجازه خواهد داشت به گام تنها برای خرید چیزهای ضروری. تنها کارکنان مشغول به کار در خدمات ضروری خواهد بود و مجاز به ورود و یا خروج از منطقه است.

پنول شرکت منطقه تا به حال گزارش شده 138 تاج موارد تا حالا. از این موارد 54 از Kamothe گره. برای مقابله با گسترش شرکت به فکر گرفتن برخی از سخت اقدام در نهایت این تصمیم به اعلام تمام Kamothe گره به عنوان مهار منطقه.

گره گسترش بیش از 2.76 کیلومتر مربع و داشتن جمعیت 1.13 روپیه لاخ. “Kamothe کمک بیشتر موارد از بقیه منطقه بنابراین ما نیاز به نگاهی به برخی از سخت عمل است. طبق استاندارد عمل ما آب بندی یک ساختمان به عنوان مهار منطقه که در آن صورت مثبت تشخیص داده می شود اما در حال حاضر ما تصمیم به اعلام تمام گره به عنوان مهار منطقه” گفت: Ganesh Deshmukh شهری کمیسر پنول شرکت.

هیچ رفت و آمد افراد اجازه خواهد داشت در داخل Kamothe از شب جمعه تنها خدمات ضروری کارکنان از جمله پزشکان دولتی و شرکت کارکنان و پرسنل امنیتی اجازه خواهد داشت و پس از ارائه کارت شناسایی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de