Coronavirus تاثیر: هند نیش ترمزی میزند از تیراندازی جام جهانی در قبرس

Coronavirus تاثیر: هند نیش ترمزی میزند از تیراندازی جام جهانی در قبرس – ورزشی

به روز شده: فوریه 29, 2020, 13:23 IST | PTI | دهلی نو

چین, تایوان, هنگ کنگ, ماکائو و کره شمالی و ترکمنستان و بحرین تصمیم گرفتند با توجه به کروناویروس بحران در این کشور است.

هند روز جمعه از ماه آینده تیراندازی جام جهانی قبرس با استناد به رمان coronavirus تهدید وجود دارد که این بیماری همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در تقویم ورزشی در سراسر جهان است. تفنگ ساچمهای جام جهانی به رسمیت شناخته شده توسط فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی (ISSF) قرار است برگزار شود در نیکوزیا از 4 مارس تا 13.

“اقدام بر مشاوره سفر توسط وزارت بهداشت مورخ 26 این ماه جایی که برخی از کشورهای ذکر شده برای یک سفر کامل تحریم ها در این تیم خارج شده است از قبرس جام جهانی آغاز Mar 4, از آنجا که ما پیدا کرده اند که حداقل یکی از آن کشورها نشان داده خواهد شد وجود دارد,” the National Rifle Association of India (NRAI) رئیس جمهور Raninder سینگ در بیانیه ای گفت.

با توجه به فدراسیون های شرکت کننده در مسابقات “را به معنای است که تیم ما را در تماس با آمده است که تیم و تحمل در ذهن مشورتی و محتوای آن این امر بیشتر به این معنی است که وجود دارد خواهد بود بسیار بالا احتمال ورزشکاران ما در حال قرنطینه پس از بازگشت به هند”. این NRAI همچنین با اشاره به این که مسابقات در قبرس و بعد ISSF جام جهانی برنامه ریزی شده برگزار می شود در دهلی نو از 16 مارس هستند بیش از حد به یکدیگر نزدیک است. “…با توجه به بعد جام جهانی آغاز در 16 و تیم ما برنامه ریزی شده بود برای سفر به دهلی نو در 12th باید هر یک از آنها بوده است و آزار آنها را نداشته اند قادر به نمایندگی از این کشور در دهلی نو.

“حفظ سلامت و رفاه ورزشکاران ما به عنوان یک نگرانی اصلی و در انطباق با وزارت بهداشت مشاوره سفر و در نهایت با توجه به این حقایق به عنوان فوق اعلام NRAI تصمیم به متاسفانه برداشت آن تیم است.” این ویروس کشنده که سرچشمه در ووهان چین تا کنون به کشته شدن نزدیک به 3000 نفر و آلوده حدود 80,000 در سطح جهان است. پیش از آن در روز یک فدراسیون منبع گفته بود این تیم انصراف از مسابقات در مشاوره از دولت است.

“Coronavirus تهدید است و تنها دلیل ما در حال بیرون کشیدن آن انجام شده است در مشاوره مرکزی سازمان,” او گفت:. “با توجه به وضعیت آن حق تصمیم گیری به عنوان ما نمی توانیم ما بورس کارکنان پشتیبانی و همراهی مقامات در خطر ابتلا به ویروس.” قبرس ندارد موارد تایید شده از coronavirus نشده است اما بيماران مشکوک هستند که قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

رویدادهای ورزشی مهم در سراسر جهان هستند که یا به تعویق افتاده و یا لغو با توجه به تهدید مداوم از coronavirus. در میان این حوادث تحت تاثیر چندین مسابقات فوتبال از جمله در ژاپن و ایتالیا بوکس المپیک مقدماتی مسابقات بدمینتون و تیراندازی با کمان, حوادث, به نام چند. هفته بیستم مسابقات لیگ برتر را در میان دیگران در حال بازی در پشت درهای بسته در حالی که بوکس المپیک مقدماتی شده است منتقل شده از ووهان به اردن.

شیوع این بیماری کشنده نیز تحت تاثیر دهلی نو تیراندازی جام جهانی با هفت کشور در حال حاضر برداشت. چین, تایوان, هنگ کنگ, ماکائو و کره شمالی و ترکمنستان و بحرین تصمیم گرفتند با توجه به کروناویروس بحران در این کشور است. اوایل این ماه دولت هند حاضر به اعطای ویزا به چینی, grapplers برای کشتی قهرمانی برگزار می شود در اینجا با توجه به بیماری که نشات گرفته از پایتخت مرکزی چین هوبئی.

در این مسابقات برنامه ریزی شده در قبرس, هندی, تیراندازی تیم شامل ثابت نوازندگان مانند Manavjit سینگ Sandhu, Shreyasi سینگ Lakshay Sheoran, Angad ویر Singh Bajwa و Mairaj احمد خان. بورس برنامه ریزی شده بود به ترک در دو دسته در مارس 2 و 4.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im