Coronavirus تاثیر: گلف به تعویق افتاد, بدمینتن, پشت درهای بسته, مشاوره برای کرکت بازان سای مرکز بسته

Coronavirus تاثیر: گلف به تعویق افتاد, بدمینتن, پشت درهای بسته, مشاوره برای کرکت بازان سای مرکز shut – ورزشی

به روز شده: May 12, 2020, 11:23 IST | PTI | دهلی نو

این ارقام در هند شامل پنج مورد مثبت در دهلی نو و نه افراد مبتلا به این عفونت در اوتار پرادش تا شنبه صبح

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

رمان coronavirus در ادامه به تاثیر هندی, رویدادهای ورزشی روز چهارشنبه مجبور به تعویق افتادن معتبر هند باز گلف مستند از سای جنوبی مرکز علاوه بر ارشاد BCCI به موضوع مشاوره بهداشت به اطفال. همچنین تصمیم گرفته شد که در آینده معتبر هند بدمینتون باز خواهد بود پشت درهای بسته برگزار شد.

در میان دیگران هند به طور گسترده ای در سفر اطفال توصیه شد توسط هیئت مدیره خود را به اجتناب از غذا خوردن در “نامعلوم و غیربهداشتی” رستوران ها و کلیک کردن بر روی عکس های سلفی را با طرفداران. بازیکنان نیز گفت: “اجتناب از تماس نزدیک و تعامل با افراد خارج از تیم محیط زیست (برای جلوگیری از عفونت متقاطع از افراد ناشناخته).” تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus در کشور افزایش یافته است به 60 با دو تازه موارد مثبت — هر یک از دهلی نو و راجستان — که گزارش وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه. در سطح جهانی مرگ و میر عبور از 4000 و تعداد آلوده در ادامه به تورم فراتر از 100,000. این ارقام در هند شامل پنج مورد مثبت در دهلی نو و نه افراد مبتلا به این عفونت در اوتار پرادش تا شنبه صبح.

تعداد 60 مورد تأیید شامل 16, ایتالیایی, گردشگران است. با توجه به وضعیت فوق العاده ای بدمینتون, انجمن هند (بای) گفت: هند باز سوپر 500 مسابقات یک رویداد مهم برای توکیو المپیک مدرک تحصیلی برگزار خواهد شد بدون تماشاگر. باز برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در KD Jadhav در ورزشگاه ایندیرا گاندی ورزشگاه سرپوشیده اما برای اطمینان از ایمنی همه ما باید تصمیم خود را اجازه می دهد هر تماشاگر این زمان” بای عمومی, منشی, آجی K Singhania گفت PTI. روز نیز شاهد به تعویق افتادن هندی گلف باز با برگزارکنندگان امیدوار کننده برای برنامه ریزی مجدد این رویداد در “برخی از نقطه” بعد از این سال. این رویداد را از مارس 19-22 در DLF گلف و باشگاه کشور در اینجا. “همه احزاب به دنبال امکان تغییر زمان این مسابقات در برخی از نقطه بعد از آن در سال, اما وجود دارد هیچ قطعی قصد دارد در این مرحله” خواندن بیانیه ای از تور آسیایی در Bengalurur ورزشی اقتدار هند (SAI) قفل شده است و جنوب آن مرکز به عنوان یک اقدام احتیاطی در این شهرستان ضبط چهار coronavirus موارد در دو روز.

“با در نظر coronavirus وضعیت آن تصمیم گرفته شد برای قفل کردن سای مرکز اینجا. به عنوان برترین ورزشکاران قطار در اینجا ما می توانید شانس خود را با سلامت و از این رو حرکت” یک منبع گفت. همچنین کسانی که آموزش در این مرکز شده اند توصیه به ترک دانشگاه در ذهن نگه داشتن این وضعیت است. بدمینتون مسابقه بود روز اول رویداد تحت تاثیر قرار. با توجه به خطر سلامت, دولت به حالت تعلیق در همه منظم ویزا/e-ویزا اعطا شده در و یا قبل از مارس 3 به اتباع ایتالیا, ایران, کره جنوبی, ژاپن, که هنوز به هند وارد شدند. چهار کشور در حال بدترین تحت تاثیر شیوع و قرار داده شده است تحت متنوع درجه مستند. دولت نیز 14 روز در قرنطینه اجباری برای افرادی که از کره و ایران و ایتالیا به هند است. با توجه به مشورتی مسافران پس از رسیدن به طور مستقیم یا غیر مستقیم از چین, کره جنوبی, ژاپن, ایران, ایتالیا, هنگ کنگ, ماکائو و ویتنام و مالزی و اندونزی و نپال و تایلند و سنگاپور و تایوان باید تحت غربالگری پزشکی در بندر ورود.

Coronavirus شیوع و آب و هوای نامساعد نیز تحت تاثیر فروش بلیط برای باز کردن ODI بین هند و آفریقای جنوبی در دارامسالا. تنها 16,000 بلیط از 22,000 فروخته شد تا سه شنبه برای سری بازکن در منظره هیماچال پرادش انجمن کریکت (HPCA) ورزشگاه. “طرفداران خارجی که اضافه کردن تا نزدیک به 1000 نیست سفر در این زمان به دلیل های مختلف مشاوره های مسافرتی. ما استفاده می شود به تهیه کردن به تعداد زیادی از تماشاگران از مجاور پنجاب Harayana و دهلی نو که نیست قابل توجه این زمان به دلیل وضعیت فعلی” یک HPCA رسمی گفت. BCCI تیم پزشکی برگزار شد جلسه با ملی بازیکنان و گفت: آنها به دنبال هر وزارت بهداشت و مشاوره در بهداشت شخصی. “همه washrooms عمومی در این ورزشگاه خواهد بود نگردند و با دست شستن مایعات و sanitisers. کارکنان پزشکی و aiders در استادیوم خواهد بود نگه داشتن یک رکورد از تمام بیماران به دنبال درمان و پیگیری به عنوان ممکن است لازم باشد” BCCI گفت: پس از این نشست است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im