Coronavirus تاثیر: ACC جلسه برای تصمیم گیری در جام ملت های آسیا به تعویق افتاد برگزاری

Coronavirus تاثیر: ACC جلسه برای تصمیم گیری محل برگزاری جام ملت های آسیا به تعویق افتاد – ورزشی

به روز شده: Apr 02, 2020, 12:47 IST | PTI | کراچی/Kolkata

BCCI رئیس و دبیر جی شاه بودند برای حضور در جلسه

Sourav Ganguly

Sourav Ganguly

تصمیم گیری در جام ملت های آسیا را محل را به صبر به عنوان آینده Asian Cricket Council جلسه به تعویق افتاده است پس از چند عضو از جمله BCCI جمهور Sourav Ganguly حاضر به سفر به دبی با توجه به کروناویروس تهدید. ACC جلسه برنامه ریزی شده بود برگزار می شود, در دبی, در روز سه شنبه اما با امارات متحده عربی گزارش بیش از 700 مورد در طول چند روز گذشته آن تا به حال به تعویق افتاد و تا پایان این ماه.

“Ganguly قرار بود به ترک امشب اما coronavirus ترساندن در امارات متحده عربی منجر به تعویق افتادن این نشست” یک BCCI منبع گفت PTI در کلکته. BCCI رئیس و دبیر جی شاه بودند برای حضور در این نشست است. یک هیات کریکت پاکستان منبع افزود: “رئیس PCB احسان مانی است که در حال حاضر در دبی اما مدیر عامل وسیم خان نمی پرواز در روز یکشنبه.”

روز جمعه Ganguly گفته بود بعد از جام ملت های آسیا برگزار خواهد شد در دبی هموار کردن راه برای هر دو کشور هند و پاکستان برای شرکت در این قاره ای مسابقات است. اما مانی بی درنگ اصرار داشت که هیچ تصمیم نهایی گرفته شده بود در همان. پاکستان تعیین میزبان برای مسابقات برنامه ریزی شده برای سپتامبر اما با BCCI ساخت آن را روشن است که تیم هند نمی خواهد بود قادر به سفر به کشور همسایه با توجه به نگرانی های امنیتی این سازمان را برای بررسی گزینه های دیگر که یکی از آنها میزبانی آن در دبی است.

یکی دیگر از PCB منبع گفت که مانی خواهد شد که مذاکرات با امارات کریکت مقامات هیئت مدیره برای پیدا کردن اگر آنها آماده برای میزبانی این مسابقات در ماه سپتامبر.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de