Coronavirus: چگونه مودی دولت در حال اجرا است این کشور از خانه

Coronavirus: چگونه مودی دولت در حال اجرا است این کشور از خانه – اخبار

انتشار: May 07, 2020, 19:33 IST | سرپرستان | دهلی نو

در حالی که 133 کرور سرخپوستان باقی می ماند قفل شده در داخل و بسیاری از شهری نیروی کار از خانه در اینجا این است که چگونه دولت هند و بالای آن وزیران در حال اجرا نشان می دهد از خانه خود را

Prime Minister Narendra Modi. Picture/AFP

نخست وزیر نارندرا. عکس/AFP

دهلی نو: دولت شده است دفاع سخت اجتماعی فاصله هنجارها و کار برای خانه, برای یک ماه در حال حاضر در پی شیوع کروناویروس. همانطور که از سهشنبه هند پیشی گرفته است 4,400 coronavirus موارد با 114 مرگ و میر حداقل. در حالی که 133 کرور سرخپوستان باقی می ماند قفل شده در داخل و بسیاری از شهری نیروی کار از خانه چگونه است که دولت هند و بالای آن وزیران در حال اجرا نشان می دهد از خانه خود را ؟

آمیت شاه, خانه وزیر

wfh

شماره دو در دولت در نظر گرفته و مورد اعتماد ترین شخص نخست وزیر در اتحادیه کابینه شاه تیم هسته ای شده است به طور قابل توجهی کاهش داد. در حالت عادی زمان او تیم هسته ای از حدود 40-42 افسران کار برای او در شمال بلوک. اما در حال حاضر او محدود بازدیدکننده داشته است خود را به وزارت و حفظ کمتر از یک چهارم از نیروی کار است.

از آنجا که مستند خود را کریشنا منون Marg اقامت که قبلا نخست وزیر اتل بیهاری واجپایی خانه تبدیل شده است به طور موقت ، همه در زمان واقعی به روز رسانی از ادارات مربوطه ارسال می شود به این دفتر است.

شاه در بازدید از وزارت خانه چهار تا پنج بار از سراسر کشور shutdown تحمیل شد. هر زمان که او بازدیدکننده داشته است در شمال بلوک او را تضمین می کند تنها حداقل کارکنان حضور که کاملا غیر قابل اجتناب است و در حال حاضر می گویند منابع.

کابینه وزیر راجیو Gauba و دبیر خانه آجی Bhalla مختصر شاه به طور منظم در مورد مراحل که نیاز به اتخاذ شامل گسترش Covid-19. بسیاری از شاه هماهنگی اتفاق می افتد از طریق تلفن در حالی که در خانه می گویند منابع.

Rajnath Singh, وزیر دفاع

wfh

Rajnath Singh شده است که ریاست این GoM در Covid-19 شده است یکی از صمیم پیروان از خانه کار می کنند. یکی از دستیاران خود می گوید: “او می تواند به جنوب مسدود کند. اما این معنی خواهد بود که آینده در تماس با حداقل ده نفر هر روز حداقل. هنگامی که شما این تکنولوژی در دسترس برای جلوگیری از که چرا از آن استفاده کنید؟”

او شناخته شده است به طور گسترده ای کاربر از زوم تصویری. با این حال دولت تمام فعل و انفعالات را در محل از طریق امن تصویری از خطوط انتقال. در یک روز کاری سنگین, le دارای نه تا ده تصویری همایش یک روز در حالی که در یک لاغر روز است که می تواند یکی. مثلا وجود ندارد هر گونه تعامل در همه این جمعه.

حتی در حالی که نشست وزرای همکاران مانند زمانی که او تا به حال به صندلی GoM روز سه شنبه او دستور داد کارکنان خود را به استفاده از یک اتاق بزرگتر به طوری که هر یک صندلی قرار داده می شود یک فاصله امن از یک متر.

Prakash Javedekar من&B وزیر

wfh

Javadekar شده است یکی از شلوغ ترین وزرای همیشه از خاموش کردن و به اجرا گذاشته شد نیاز به تصمیم گیری از سه کلید وزارتخانه آمده است که در زیر اجراء -Information & Broadcasting; محیط زیست, جنگل & تغییر آب و هوا; & صنایع سنگین و شرکت های عمومی است.

او همچنین وظیفه کوتاهی رسانه ها در کابینه تصمیم گیری مانند است که به حالت تعلیق MPLADS به مدت دو سال در روز دوشنبه. او گام به رسانه ملی مرکز برای چنین جلسات.

حال من&B وزیر باعث می شود او به نقطه فرد برای اطمینان از جعلی اخبار در مورد COVID-19 است که پیشتر که یک تیم کوچک کار از او رابط با وزارت نگه می دارد و به او اطلاع داد. خبر جعلی از عبور در آتش به عنوان یک نتیجه از سوختن شمع در تماس از ساعت مودی این یکشنبه به اتصال جمعی undertones به Tablighi Jamaat جنجال در دهلی Nizamuddin, Javadekar است برای اطمینان از آنها پیشتر و آن را از خانه خود را.

برای بسیاری از وزرا آثار Javadekar ترجیح میدهد به تماس و صحبت با دبیران و مشترک دبیران از رفتن به یک ویدئو کنفرانس.

این ماهاراشترا رهبر’ کار می کند پایان ندارد وجود دارد. او همچنین داده شده است حزب تکالیف است که می توان از خانه انجام در سه هفته گذشته. مثلا هر BJP عضو نیاز به تشویق 40 دیگران به کمک مالی به PM-مراقبت. وزرا بیش از حد انتظار می رود برای انجام این کار است.

یک منبع گفت که Javadekar شروع روز خود را با یوگا به ماندن متمرکز در میان دستکاری بسیاری از نقش های.

رم Vilas Paswan مواد غذایی و توزیع عمومی وزیر

wfh

در زمانی که 133 کرور روپیه هند به داخل یکی از وزارت جدا از بهداشت و درمان است که می شود بسیار حیاتی است که از مواد غذایی و توزیع. Paswan نیز سر مصرف کننده امور است و برای اطمینان از مواد غذایی ضروری مانند برنج و گندم و حبوبات در دسترس انبوه می رسد و هر یک هندی نه hoarders.

Paswan شده است به طور کامل عملکرد از طریق خانه. او شده است در بازدید از وزارت او به طور منظم و با حضور GoMs. منابع می گویند یکی از دلایل وزیر به طور فزاینده ای گام به گام حتی برای مدتی کوتاه کردن دیر شده است زیرا سازمان بنادر و دریانوردی اعتقاد بر این است که کارگردانی که کیفیت انتقال ویدئو با PM نارندرا مودی نمی تواند به خطر بیافتد. به عبارت دیگر اسکایپ و یا زوم نیست گزینه های. از این رو وزیران به طور فزاینده ای در بازدید خود را وزارتخانه برای گرافیک بهتر و امکانات کنفرانس.

در حالی که خانه Paswan ترجیح به هماهنگی با مقامات وزارت خود و دیگر مربوط به دفتر حامل مانند که از NAFED از طریق تلفن.

او همچنین محدود کردن تعدادی از کارکنان که به طور کلی حرکت با او مثل سایه.

نارندرا تومار کشاورزی & کشاورز وزیر رفاه

wfh

با 70 درصد آن روستایی خانواده ها هنوز هم در درجه اول وابسته به کشاورزی برای امرار معاش خود و در مورد 83.3 کرور مردم ساکن در مناطق روستایی تومار نقش به عنوان وزیر کشاورزی می شود بسیار مهم است که کشاورزان محدود در خانه های خود را در حالی که برداشت خود را باقی نمانده است در زمینه.

چه چیزی باعث تومار کار سخت تر است آن است که از آغاز ربیع فصل برداشت. همچنین وجود داشته است جادوها unseasonal باران از بین بردن بخش خاصی از گندم و خردل و chana محصولات.

تومار شده است یکی از معدود وزرای شده اند که نسبتا به طور منظم در رفتن به وزارت او حتی در این زمان از خاموش کردن کل. تومار وجود دارد در وزارت خود در روز دوشنبه و سه شنبه بیش از حد. منابع می گویند او به جلسه دیگری از طریق یک ویدئو کنفرانس با کشورهای مختلف برنامه ریزی شده برای روز شنبه که به صورت زنده از وزارت او.

او تضمین کرده است که کارکنان در حال حاضر در وزارت او در طول خاموش کردن باقی مانده حداقل. او همچنین توسعه روستایی و Panchayat راج وزیر – وزارتخانه ها که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر. تومار ترجیح می دهد در تماس با مقامات خود را از طریق متن خدمات و گاه آن را به عنوان به خوبی. روز خود را به پایان می رسد در 1 ساعت در هر روز به طور متوسط گفت: منبع.

آن است که نه فقط شهری حقوق و مزایای کلاس و یا شرکت های بزرگ honchos که از خواب بیدار خوردن صبحانه و شروع به کار از خانه خود را تعویض لپ تاپ خود را به وب کم – نارندرا کابینه است که تقریبا انجام همان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im