Coronavirus: پیاده روی تور اپراتورهای کسب و کار غوطه

Coronavirus: پیاده روی تور اپراتورهای کسب و کار نگاهی به شیرجه رفتن – اخبار

انتشار: Mar 23, 2020, 20:05 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

با توجه به شیوع کروناویروس تور اپراتورها روبرو هستند تا 1000 لغو رغم درخواست مشتریان به برنامه ریزی مجدد سفرهای خود را

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یکی دیگر از صنعت است که به شدت صدمه دیده است که از تورهای محلی و پیاده روی شرکت هایی که فقط پایین اما ،

“بله. ما به طور کامل نه فقط پایین. کسب و کار ما وابسته است کار روزانه که ما انجام می دهیم و در این موارد ما ضربه سخت. ما را روزانه تور, راهنمای گردشگران, اما اگر صنعت گردشگری است که در برزخ ما درمانده هستند. لغو هستند تا ستون و در این راه ما صنعت را به پایان می گوید:” تور Chitra Acharya. او می گوید که این صنعت است که سخت ترین ضربه.

Shripad Sapkal از گامی ماجرا گفت که ماجرا صنعت به طور کامل پایین. “امتحانات قرار بود برای به دست آوردن بیش از اردوهای تابستانی نزدیک شد. این تمام شده است لغو شد. شده اند وجود دارد بیش از 1000 لغو شد. ما سعی کنید برای متقاعد کردن پدر و مادر به reschedule اما بسیاری از به دنبال لغو شد. همه این است که یک بخش از صنعت و سپس موارد وجود دارد از هیمالیا treks. اما من حدس می زنم هیچ کس نمی تواند هر چیزی را انجام دهید آن را به عنوان یک ملی فاجعه” Sapkal گفت.

Sandhya UC بنیانگذاران هند افزایش گفت: آنها تا به حال تصمیم گرفته شده در روز دوشنبه به لغو تمام treks برای یک ماه تا 15 آوریل است. “ما تا به حال بوده است, هشدار به گردشگران خارجی را برای آمدن و ماندن امن شده اند و لغو treks به عنوان صنعت ما این است که در مورد وجود دارد. اما امروز ما در زمان تماس و قرار داده اند تا همه بیشتر حوادث برای یک ماه.”

به عنوان اواسط روز در زمان پیاده روی در خارج مشغول موزه منطقه در Colaba که معمولا یک اتوبوس پر از گردشگران ریختن در موزه و دروازه معناداری وجود دارد رها کنید. “جمعیت رفته اند. شده است وجود دارد قابل مشاهده کاهش گردشگران خارجی پایین آمدن” شانکار Iyer محلی توریستی عکاس گفت.

صحبت کردن با اواسط روز Rajeshwaran یک عکاس در نزدیکی دروازه هند گفت که ترک گردشگران خارجی اما محلی تعداد توریست را نیز پایین آمده است. “خانواده های آینده در گروه حمل و نقل محلی و اتوبوس پایین آمدن تعداد زیادی نیز پایین پس این آخر هفته. آن را از دست دادن نیست برای ما اما تقریبا در پایان در صورت ادامه این دیگر هیچ. ما در حال دعا برای خوب است که همه آنچه که می توانم بگویم.”

کسانی که انجام پیاده روی را نیز تحت تاثیر قرار شده است به عنوان پلیس بمبئی به استناد قسمت 144 ممنوع است که مجمع از جمعیت. “ما را به حالت تعلیق در پیاده روی تا اطلاع ثانوی و نیز کاهش در تقاضا” راجان Kayal” یکی دیگر از اپراتور در Colaba گفت.

موزه ها و اماکن عمومی در حال حاضر اعلام کرد بسته شدن با توجه به کرونا را بترساند و در حال حاضر آن را آغاز کرده است مؤثر در صنعت به طور کلی.

Trekkers برگشت و محلی و پیاده روی اعزامی نیز ضربه در اعداد بزرگ است. “بله. برنامه ریزی شده treks یا لغو شده و یا به تعویق افتاد. ما تا به حال به مقیاس بزرگ بازپرداخت هنوز به عنوان trekkers برگشت معمولا علاقه مندان و آنها به تعویق افتاد برنامه به عنوان یک احتیاط. این بد است برای بیش از صنعت” راهنورد Shirish P گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de