Coronavirus: Gurugram جامعه ساکنان بخوان Gayatri Mantra از بالکن


ساکنان جامعه برنامه ریزی شده و بیرون آمد و در یک زمان برنامه ریزی شده برای شرکت در این آهنگ.

A screengrab of the video posted by Achlendra Kumar on Twitter.

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Achlendra کومار در توییتر.

با شیوع کروناویروس مخرب ویران در سراسر جهان مردم در حال گرفتن اقدامات احتیاطی لازم و همچنین به دنبال برای برخی از مداخله الهی. پس از ویروسی نشان داد ایتالیایی ها محدود به خانه های خود آواز خود را از بالکن های ویروسی از نوع مشابه از Gurugram نشان می دهد مردم در میان مستند آواز Gayatri Mantra و همهمه Honge Kamayaab از بالکن.

فیلم ثبت شده از Gurugram را DLF – فاز 4 در همیلتون دادگاه جامعه است. ساکنان جامعه برنامه ریزی شده و بیرون آمد و در یک زمان برنامه ریزی شده برای شرکت در این آهنگ.

این هاریانا دولت در حال حاضر دستور بسته شدن مدارس و دانشگاه های, سینما, سالن های ورزشی و باشگاه ها و کلوپ های شبانه تا 31 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus. تا جمعه شب 167 نفر در کشور در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که چهار نفر جان خود را از دست به گفته اتحادیه با وزارت بهداشت.

با ورودی از PTI

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>