Coronavirus: پنج کلید علائم به نگاه کردن به

Coronavirus: پنج کلید علائم به نگاه کردن – اخبار

به روز شده: Apr 18, 2020, 16:53 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

اگر شما فکر می کنم شما شده اند در معرض این ویروس در اینجا چگونه شما می توانید شناسایی این کلید خفیف علائم بیماری

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

ادامه Coronavirus ترساندن برانگیخته حس وحشت در سراسر جهان است. در میان چنین هرج و مرج زمان آن مهم است به ماندن در خانه و نه سرمایه گذاری به مکان های شلوغ. حتی اگر شما انجام دهد و شما اتفاق می افتد برای آمدن در تماس با کسی که قرارداد این ویروس اخم نکنید –فقط شناسایی علائم خودتان تست شده و قرنطینه خودتان در خانه.

اگر شما فکر می کنم شما شده اند در معرض ویروس Dr Sandeep Tilve یک ریه در ریه های سبز درمانگاه در Goregaon توضیح می دهد که چگونه شما می توانید شناسایی این کلید خفیف علائم بیماری

سرفه: پوست خشک و یا مرطوب, وقتی سرفه توصیه می شود برای پوشش دهان خود را با آرنج خود را. در حالی که سرفه ویروس است که گفته می شود سنگین بیرون می آید و حل و فصل در سطح زمین و آن را آسیب پذیر برای دیگران به گرفتن این بیماری است.

گلو درد: یکی از کلیدی خفیف علائم این بیماری همه گیر به یک جلسه از گلو درد می تواند به تشدید این بیماری است.

در حال اجرا بینی: خفیف علامت است که می تواند به تشدید سرما نمی توان نادیده گرفت.

تب: حتی یک تب خفیف می تواند به کاهش یک ایمنی و آسیب پذیر به گرفتن ویروس. بنابراین تغذیه خوب و استراحت مهم هستند برای درمان تب.

دشواری در تنفس: در حال عمده نشانه ای از یک بیماری ریوی لازم است به هدایت روشنی از اماکن عمومی که در آن همچنان ادامه دارد.

آن است که توصیه می شود که افراد با داشتن شرایط از پیش موجود مانند دیابت و آسم و بیماری های قلبی است که باعث می شود آنها را در معرض این بیماری باید اقدامات احتیاطی لازم است. دولت همچنین اقدامات انجام شده برای مهار این ویروس با بستن مدارس و کالج ها و مراکز و فیلم تئاتر و بناهای تاریخی.

عمومی حمل و نقل به معنی مانند قطار و اتوبوس در حال sanitised برای اطمینان از سفرهای امن برای مردم است. BMC دارای تضمین ایمنی کار حرفه ای با کارگردانی دفاتر به آنها اجازه می دهد به کار از خانه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de