Coronavirus اثر: Aayush Sharma ساخت خاطرات با خانواده اش

Coronavirus اثر: Aayush Sharma ساخت خاطرات با خانواده اش – سرگرمی

انتشار: May 21, 2020, 12:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

عشق Yatri بازیگر Aayush Sharma مشترک برخی از عکس ها در Instagram که نشان می دهد او را به صرف وقت با کیفیت با همسر Arpita خان پسر Ahil و نوزاد دختر Ayat.

Aayush Sharma shared these photos on Instagram

Aayush Sharma مشترک این عکس ها در Instagram

آن بوده است که چند روز در حال حاضر که quarantining و اجتماعی فاصله را آغاز کرده است با توجه به شیوع کروناویروس و مردم در سراسر جهان با استفاده از این وقت آزاد خود را با خانواده های خود و انجام کارهای آنها را دوست دارم. بالیوود مشهور شده است به اشتراک گذاشتن تجارب خود را قرنطینه با طرفداران خود در رسانه های اجتماعی.

به تازگی عشق Yatri بازیگر Aayush Sharma مشترک برخی از عکس های خود را با خانواده همسر Arpita خان پسر Ahil و نوزاد دختر Ayat. این بازیگر گفت که این خرابی اجازه داده است او را به ایجاد برخی از خاطرات با خانواده کوچک او. او نوشت: “در خانه بماند .. صرف زمان خود را با خانواده و ایجاد خاطرات زیبا را بیشتر از این قرنطینه & ایمن ماندن”

چگونه شایستگی تمام تصاویر ؟ این عکس ها نشان می دهد این خانواده چهار پیوند و صرف برخی از وقت با کیفیت با هم.

بسیاری از Aayush را Instagram پیروان و طرفداران اظهار نظر در این خانواده دوست داشتنی عکس. یکی از آنها نوشت: “Mashahallha این شایستگی” در حالی که یکی دیگر گفت: “حق مطلق که درخشان همه از U r به دنبال فوق العاده زیبا و دلفریب, اقامت برکت و سالم همیشه” و در عین حال یکی دیگر از Instagram کاربر اظهار نظر “Awwwnnnnn ممکن است خداوند شما را حفظ مردمان از چشم بد. Blessinggsssss آمین.”

در کار جبهه Aayush شارما ساخته شده خود را بالیوود اولین با در فیلم LoveYatri مقابل تازه وارد دیگری Warina حسین. اخیرا گزارش شده است که این بازیگر ستاره خواهد شد در Hindi بازسازی مراتی فیلم ضربه Mulshi الگوی که در آن او را برای بازی در نقش یک مخوف Jatt گانگستر. Aayush نیز دیده می شود در Sajid Nadiadwala را Kabhi عید Kabhi دیوالی و خواهد بود بازیگران هندی بازسازی از سال 2018 آمار تلوگو فیلم Goodachari بازیگران Adivi Sesh.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>