Coronavirus: ‘don’t panic’ می گوید: ما که از بهبود COVID-19

Coronavirus: ‘don’t panic’ می گوید: ما که از بهبود COVID-19 – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 13 Mar 2020, 13:47 IST | AFP |

اشنایدر برای اولین بار شروع به تجربه علائم شبه آنفولانزا در فوریه 25, سه روز پس از رفتن به یک حزب که بعدها به عنوان مکانی که در آن حداقل پنج نفر دیگر نیز آلوده شدم.

Elizabeth Schneider. Pic/Facebook

الیزابت اشنایدر. Pic/Facebook

یک زن آمریکایی که به بهبود از رمان coronavirus یک پیام ساده برای افرادی که نگران هستند: don’t panic-اما فکر می کنم در مورد در معرض خطر افراد و ماندن در خانه اگر شما احساس بیمار.

الیزابت اشنایدر زندگی در سیاتل بزرگترین شهر ایالت واشنگتن است که بیشترین مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری فراگیر در جهان است. 37 ساله که دارای مدرک دکترا در مهندسی زیستی گفت: او های او داستان “به مردم کمی امید” از طریق او خود را نسبتا خفیف تجربه با عفونت است که او تحت درمان با خودش از خانه.

اما او افزود: “بدیهی است که آن چیزی نیست که کاملا بی مورد دلیل وجود دارد بسیاری از افرادی که مسن هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی. “این بدان معنی است که ما باید فوق العاده هوشیار در مورد ماندن در منزل جداسازی خود از دیگران است.” این هفته بهداشت آمریکا مقامات چینی با استناد به اطلاعات گفت: 80 درصد از موارد خفیف بوده اند در حالی که باقی مانده موارد جدی است که نیاز به بستری و تحت تاثیر عمدتا افراد بالای 60 و کسانی که با شرایط مانند دیابت و بیماری های قلبی یا بیماری های ریوی.

اشنایدر برای اولین بار شروع به تجربه علائم شبه آنفولانزا در فوریه 25, سه روز پس از رفتن به یک حزب که بعدها به عنوان مکانی که در آن حداقل پنج نفر دیگر نیز آلوده شدم.
“من بیدار شد و من احساس خسته بود اما چیزی بیش از آنچه شما به طور معمول احساس می کنید زمانی که شما باید برای به دست آوردن و رفتن به محل کار من شده بود بسیار شلوغ قبلی آخر هفته” او گفته است: در مصاحبه روز شنبه.

با ظهر او احساس سردرد در آینده همراه با تب و بدن درد. او تصمیم به ترک دفتر شرکت بیوتکنولوژی که در آن او کار می کند به عنوان یک مدیر بازاریابی و به خانه رفت. پس از بیدار شدن از یک خواب اشنایدر در بر داشت او تا به حال یک درجه حرارت بالا که به اوج خود رسید و در 103 درجه فارنهایت آن شب (39.4 سانتیگراد).

“و در آن لحظه من شروع به لرزیدن بیاختیار و من لرز و احساس سوزن سوزن شدن در اندام ها طوری بود که کمی در مورد” او گفت:. او تبدیل به ضد آنفولانزا داروها برای درمان علائم و نام یک دوست در حالت آماده به کار در صورتی که او نیاز به انجام شود به اتاق اورژانس-اما تب شروع به عقب رفتن در روزهای آینده.

اشنایدر شده بود پس گزارش های خبری در مورد رمان coronavirus. اولین مورد شناسایی شد در واشنگتن در اواخر ماه ژانویه است. دولت پس رفته برای تبدیل شدن به کانون این بیماری در کشور با بیش از 260 موارد و حداقل در دو ده و میر. در سراسر کشور وجود داشته است بیش از 1100 موارد و 30 مرگ و میر.

چرا که او ندارد شایع ترین علائم مانند سرفه یا تنگی نفس “من فکر کردم که خوب است که قطعا به همین دلیل من ندارد و کروناویروس گفت:” اشنایدر. او تا به حال بدست واکسن آنفولانزا اما فرض بر این بیماری او بود سویه های مختلف. مراجعه به پزشک می دهد و در او خواسته به خانه بروم و استراحت و نوشیدن مقدار زیادی مایعات.

چند روز بعد او کشف از طریق یکی از دوستان در Facebook پست که چند نفر از حزب بود و تمام توسعه علائم مشابه و او شروع به دریافت بیشتر مشکوک. چند تن از این افراد رفت و به پزشکان خود را, جایی که آنها در بر داشت منفی برای آنفولانزا, اما آنها ارائه شده coronavirus آزمون زیرا آنها بیش از حد نمی شد سرفه یا تنفس مشکل است.

دانستن است که او نیز به احتمال زیاد تبدیل شده برای آزمون او تصمیم به ثبت نام در یک برنامه تحقیقاتی به نام سیاتل آنفولانزا مطالعه به امید آن ممکن است پاسخ ارائه. این تیم در پشت این مطالعه فرستاده او یک سواب بینی کیت که او فرستاده و منتظر چند روز بیشتر.

“من در نهایت یک تماس تلفنی از یکی از تحقیقات هماهنگ در روز شنبه (7 مارس) به من گفتن که شما باید آزمایش مثبت برای COVID-19,’,” او گفت:. “من کمی شگفت زده چون من فکر کردم آن را کمی سرد” اشنایدر بستری خنده هر چند مادرش گریه کرد زمانی که او به او گفت.

“اعطا من احتمالا نمی خواهد که احساس کردند که راه اگر من به شدت بیمار شد,” او گفت:. “اما از یک کنجکاوی علمی منظر من فکر کردم آن را بسیار جالب است. و نیز این واقعیت است که من در نهایت تایید که این چیزی است که من تا به حال.” در این زمان علائم او در حال حاضر فروکش کرد و او گفت: با محلی مقامات بهداشتی به در خانه باقی می ماند برای مدت حداقل هفت روز پس از شروع علائم یا تا 72 ساعت پس از فروکش کرد.

آن را در حال حاضر شده است یک هفته پس او را احساس بهتر است. او شروع به رفتن برای errands اما هنوز هم اجتناب از اجتماعات بزرگ و ادامه به کار از خانه. اشنایدر گفت که او امیدوار است به عنوان مثال خود که احتمالا معمولی از بالا اکثر موارد می تواند به راحتی دیگران.

“پیام نشوید” گفت: اشنایدر. “اگر شما فکر می کنم که شما آن را احتمالا انجام دهید; شما احتمالا باید تست شده است.” “اگر نشانه های شما نیست تهدید کننده زندگی به سادگی در خانه بماند درمانی با بیش از داروهای ضد نوشیدن مقدار زیادی از آب گرفتن مقدار زیادی از استراحت و بررسی کردن را نشان می دهد شما می خواهید برای شراب خواری-سازمان دیده بان” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im