خرید رپورتاژ

Coronavirus مرگ و میر در چین می رسد 1,380 تایید موارد در نزدیکی 64,000 – اخبار

به روز شده: Feb 14, 2020, 18:15 IST | ANI | بمبئی

این گونه جدید از coronavirus سرچشمه در چین در شهر ووهان و پس از آن به کشورهای مختلف در سراسر جهان از جمله هند

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

مرگ و میر از این رمان شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی چین افزایش یافته است به سال 1380 و در حالی که تعداد موارد تایید شده رسیده است 63,851 کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه.

از 5,090 جدید موارد گزارش شده از طریق پنج شنبه, 4,823 نفر از هوبئی استان کانون شیوع کمیسیون بهداشت و درمان گفت: به گزارش جنوب چین صبح پست.

این گونه جدید از coronavirus سرچشمه در چین در شهر ووهان و پس از آن به کشورهای مختلف در سراسر جهان از جمله هند است.

در همین حال یک مقام ارشد کاخ سفید اعلام کرده است که ایالات متحده احساس می کند اجازه پایین توسط یک عدم شفافیت از چین بیش از بحران تناقض جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد به نفس در پکن در مقابله با شیوع.

“ما کمی نا امید است که ما در میانهی شب دعوت شده و ما کمی نا امید در عدم شفافیت آینده از چینی” لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی به خبرنگاران گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de