Coronavirus موارد افزایش به عنوان دولت بیشتر طول می کشد مراحل احتیاطی

Coronavirus موارد افزایش به عنوان دولت بیشتر طول می کشد مراحل احتیاطی – اخبار

انتشار: May 07, 2020, 20:59 IST | ANI | دهلی نو

تعداد کل موارد مثبت در هند رسیده 4,789 در شنبه 14 بعد از قفل

Doctors take down details of an Indian man at a municipal health centre before being tested for the COVID-19 coronavirus during a government-imposed nationwide lockdown as a preventive measure against the spread of the COVID-19 coronavirus in Mumbai. Picture/PTI

پزشکان را پایین جزئیات یک مرد هندی در شهرداری مرکز بهداشت قبل از اینکه آزمایش برای COVID-19 coronavirus در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19 coronavirus در بمبئی. عکس/PTI

دهلی نو: دولت همچنان به برداشتن قدم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس از جمله استراتژی های خوشه ای مهار به عنوان موارد افزایش خود ادامه داد و شنبه شاهد تک روز بزرگترین پرش از 722 موارد مثبت.

تعداد کل موارد مثبت رسیده 4,789 در شنبه 14 بعد از مستند.

با توجه به آخرین به روز رسانی وزارت بهداشت وجود دارد 4,312 فعال موارد 352 افراد درمان شده است یا تخلیه (یک مهاجرت) و 124 فوت کرده اند.

ماهاراشترا دارای بیشترین تعداد موارد مثبت در 868 و همچنین حساب برای بیشترین تعداد مرگ و میر در 48. تامیل نادو است و 621 مورد تأیید.

سیزده نفر کشته شده اند در Madhya Pradesh و به همان تعداد در گجرات.

21-day مستند اعلام شد, در مارس 24 توسط نخست وزیر نارندرا.

در رسانه های به طور منظم جلسه در 4 ساعت, Lav Aggarwal, مشترک وزیر در وزارت بهداشت و درمان گفت که دولت اتخاذ یک استراتژی برای خوشه مهار.

“این استراتژی این است که تولید نتایج مثبت به خصوص در آگرا Gautam Buddh ناگار Pathanamthitta, بیلوارا و شرق دهلی نو,” او گفت:.

Aggarwal گفت که یک مطالعه اخیر توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) نشان داده است که یک فرد مبتلا به کروناویروس می تواند آلوده 406 دیگران فقط در 30 روز اگر او نمی کند و به دنبال مستند و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

او گفت: هیچ تصمیمی گرفته شده است در گسترش مستند و خواست در برابر هر گونه حدس و گمان است.

او گفت: آخرین تکنولوژی استفاده می شود برای مدیریت COVID-19 و وجود دارد ردیابی زمان واقعی از آمبولانس.

این مقام گفت: امکانات اختصاصی برای COVID-19 به سه بخش تقسیم — COVID مرکز مراقبت اختصاص داده شده COVID مرکز بهداشت و اختصاصی COVID بیمارستان.

او گفت که COVID مراکز مراقبت بودند برای درمان خفیف بسیار خفیف و به احتمال زیاد COVID-19 بيمار. مهمانخانه ها و هتل ها و مدرسه و ورزشگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای این است. “ما خواسته متحده به نقشه آن را با COVID بیمارستان مراقبت و COVID مرکز بهداشت به طوری که بیماران می توان منتقل شده, در صورت نیاز,” او گفت:.

این مقام گفت که COVID مراکز درمانی برای درمان COVID-19 بیماران از نظر بالینی سطح متوسط جدیت. “برای این عملکرد به طور کامل بیمارستان استفاده خواهد شد. اختصاصی بلوک کاملا کاربردی بیمارستان نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای این است. بیمارستان ها باید تخت با اکسیژن پشتیبانی,” او گفت:.

Aggarwal گفت که اختصاص داده شده COVID بیمارستان ها قرار بود به صورت شدید و بحرانی موارد و این باید به طور کامل-مجهز به Icu و هواکش.

جدید کروناویروس موارد گزارش شده در روز سه شنبه از کشورهای مختلف از جمله Maharashtra, Madhya Pradesh, West Bengal, و, Tamil Nadu.

وزارت محیط زیست, جنگل و تغییرات آب و هوایی صادر کرده است که مشاوره در مورد حاوی coronavirus در پارک های ملی و پناهگاه و ببر ذخایر از نظر گسترش COVID-19 و یک گزارش در مورد ببر آلوده شدن در نیویورک است. باغ وحش مرکزی سازمان نیز توصیه باغ وحش در هند باقی می ماند در حالت آماده باش بالا

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>