Coronavirus نمی تواند حذف شود در حال حاضر جامعه انتقال وجود دارد: گزارش

Coronavirus نمی تواند حذف شود در حال حاضر جامعه انتقال وجود دارد: گزارش – اخبار

به روز شده: Jun 02, 2020, 07:58 IST | سازمان | دهلی نو

گزارش شده توسط پزشکان از AIIMS و دو نفر از اعضای یک ICMR گروه تحقیقاتی ارائه شده به PM

Migrants walk in a queue after getting off a special train at Howrah station on Monday. Pic/PTI

مهاجران راه رفتن در صف پس از گرفتن یک قطار ویژه در هوره ایستگاه در روز دوشنبه. عکس/PTI

جامعه انتقال عفونت کرونا ويروسی شده است به خوبی تاسیس در سراسر بخش های زیادی یا زیر جمعیت در کشور یک گروه از کارشناسان بهداشت و درمان از جمله پزشکان از AIIMS و دو نفر از اعضای یک ICMR گروه تحقیقاتی در COVID-19 گفته است. دولت را حفظ کرده است که این کشور هنوز به جامعه انتقال مرحله از این بیماری است.

در این گزارش گردآوری شده توسط کارشناسان از هند بهداشت عمومی انجمن (IPHA) هندی انجمن پیشگیری و پزشکی اجتماعی (IAPSM) و هندی انجمن اپیدیولوژی (IAE) ارسال شده است به نخست وزیر. “این غیر واقعی است انتظار می رود که COVID-19 همه گیر را می توان حذف در این مرحله با توجه به این که جامعه انتقال در حال حاضر به خوبی تثبیت در سراسر بخش های زیادی یا زیر جمعیت در کشور می باشد”.

“سود مورد انتظار از این دقیق در سراسر کشور مستند به گسترش این بیماری بیش از یک دوره طولانی از زمان برای پهن کردن منحنی و به طور موثر برنامه ریزی و مدیریت به طوری که سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی است نه ضعف. این به نظر می رسد به دست آمده است البته پس از چهارم مستند فوق العاده با ناراحتی و اختلال در اقتصاد و زندگی عمومی” آنها گفت: در این گزارش.

230 مرگ و میر در 24 ساعت
در عین حال هند را COVID-19 شمارش روز دوشنبه شاهد آن بالاترین سنبله از 8,392 موارد در حالی که 230 بیشتر مرگ و میر مرتبط با این عفونت همچنین گزارش شده است که در 24 ساعت گذشته با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW). تعداد کل Coronavirus موارد در کشور در حال حاضر در 1,90,535 از جمله 93,322 فعال موارد 91,819 درمان/مرخص/مهاجرت و 5,394 مرگ و میر.

شرکت های هواپیمایی خواسته به نگه داشتن وسط صندلی خالی

حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA روز دوشنبه خواسته های هواپیمایی برای نگه داشتن وسط صندلی خالی, تا حد امکان, در پی شیوع کروناویروس. اگر یک بروشور شده است اختصاص داده شده وسط صندلی با توجه به بالا مسافر و بار “و سپس اضافی تجهیزات حفاظتی مانند در اطراف عبا از وزارت نساجی مورد تایید استاندارد” ارائه شده باید به او و یا او را در علاوه بر این به سه لایه ماسک صورت و چهره سپر گفت: DGCA که دیده شده است توسط PTI.

قطار خدمات رزومه پس از دو ماه

قطار خدمات تا حدی از سر گرفته شد روز دوشنبه به عنوان چند قطار به سمت چپ برای مقصد خود را با توجه به جدول زمانی پس از استراحت در قطار جنبش پس از 25 مارس. به گفته مقامات وزارت بیش از 1.45 لاخ مسافران را به سفر در روز دوشنبه. با توجه به راه آهن, وزارت, اولین قطار به ترک شد Mahanagri بیان از Chatrapati Shivaji Maharaj پایانه در 12.10 هستم برای بنارس. راه آهن اعلام کرده بود به بخشی از رزومه خدمات از 1 ژوئن.

کاهش تدریجی از هنجارهای سراسر متحده

. تمام تسهیلات داده شده توسط این مرکز در مرحله پنجم از مستند اجرا خواهد شد در گوا و کاهش بیشتر از هنجارهای خواهد بود تصمیم بر به تدریج سانتی متر Pramod Spike روز دوشنبه گفت:.

. با مرحله پنجم از مستند که به زور از روز دوشنبه احمدآباد مدنی بدن شناسایی میکرو-مهار مناطق’ در نتیجه کاهش تعداد افراد تحت پوشش در این مناطق به حدود 70,000 نسبت به 13 لاخ زودتر.

. مردم بیرون آمدند و در خیابان های کلکته در اعداد بزرگ با تعداد بی اعتنایی اجتماعی-فاصله هنجارها در حالی که ترافیک دندان قروچه کردن متوجه شد در بسیاری از نقاط به عنوان مستند تسهیلات به اثر می آیند در غرب بنگال در روز دوشنبه. بسیاری از مغازه ها در سراسر شهر باقی مانده که بسته در طول این مستند همچنین بازگشایی در طول روز.

. به عنوان دولت دهلی نو در روز دوشنبه حذف محدودیت در تعداد نفر سفر در چهار چرخ و دو چرخ خودرو-rickshaws e-rickshaws و دیگر وسایل نقلیه در شهر, وزیر حمل و نقل کایلاش Gahlot خواست اجتماعی را حفظ فاصله.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im