Coronavirus: سیارک پرواز با زمین در هفته آینده به نظر می رسد مانند آن است که با پوشیدن یک ماسک صورت

Coronavirus: سیارک پرواز با زمین در هفته آینده به نظر می رسد مانند آن است که با پوشیدن یک ماسک صورت – اخبار

انتشار: May 24, 2020, 16:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

1.5 متر گسترده سیارک که تقریبا نصف اندازه کوه اورست است به پرواز با زمین در هفته آینده و شکل آن در حال حاضر تولید کنجکاوی در میان شهروندان

Picture/Arecibo Observatory-Twitter

عکس/رصدخانه Arecibo-توییتر

با کروناویروس مستند که تنها با فشار دادن این موضوع یکی از فکر می کنم در حال حاضر یکی می تواند یک ترس مداوم از ابتلا به این ویروس کشنده و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود از آن. همه گیر می تواند حتی تصاحب افکار یک به گسترش است که آن را احساس می کند که حتی سیارک ها با پوشیدن ماسک.

1.5 متر گسترده سیارک که تقریبا نصف اندازه کوه اورست است به پرواز با زمین در هفته آینده و شکل آن در حال حاضر تولید کنجکاوی در میان شهروندان. این رصدخانه Arecibo در پورتوریکو توییتی در مورد سیارک گفت که به نظر می رسد مانند آن را با پوشیدن یک ماسک صورت. رصدخانه همچنین یک تصویر از سیارک آن جامعی به تازگی. تیم تحقیق در مورد این سیارک در رصدخانه بوده است با پوشیدن ماسک محافظ در حالی که در محل کار به عنوان یک اقدام احتیاطی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها را تشبیه سیارک ظاهر خود را در این خنده دار جیر جیر.

“#TeamRadar و @NAICobservatory کارکنان در نظر گرفتن اقدامات ایمنی مناسب به عنوان ما همچنان مشاهدات. این هفته ما رعایت شده اند نزدیک به زمین سیارک 1998 OR2 که به نظر می رسد مانند آن را با پوشیدن یک ماسک! آن را حداقل 1.5 متر در سراسر است و با گذشت 16 ماه از فواصل دور!” عنوان خوانده شده توییت. این تیم همچنین به اشتراک گذاشته تصاویر از اعضای خود را به پوشیدن ماسک و نما در برابر تصویری از سیارک.

در بیانیه ای به سی ان ان, Anne Virkki سر از سیاره رادار در رصدخانه گفت که در مقیاس کوچک توپوگرافی از ویژگی های این سیارک مانند تپه ها و پشته ها ‘جذاب علمی’. “اما از آنجایی که همه ما در حال فکر کردن در مورد Covid-19 این ویژگی آن را به نگاه مانند سال 1998 OR2 یاد به پوشیدن ماسک,” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru