Coronavirus: آنیل Deshmukh اطمینان از درمان مناسب به SRPF jawans

Coronavirus: آنیل Deshmukh اطمینان از درمان مناسب به SRPF jawans – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 14:55 IST | PTI | بمبئی

صحبت به SRPF jawans از طریق ویدئو کنفرانس در روز جمعه وزیر خواست آنها را به مراقبت از سلامت خود و اطمینان از تناسب اندام قبل از از سرگیری مبارزه با COVID-19

Anil Deshmukh

آنیل Deshmukh

ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh تعامل با SRPF jawans که در حال بهبود از COVID-19 و مطمئن درمان پزشکی مناسب برای دیگر پرسنل در مورد آنها قرارداد عفونت در حالی که در وظیفه.

صحبت به SRPF jawans از طریق ویدئو کنفرانس در روز جمعه وزیر خواست آنها را به مراقبت از سلامت خود و اطمینان از تناسب اندام قبل از از سرگیری مبارزه با COVID-19.

به عنوان بسیاری از 63 SRPF شرکت های مستقر شده اند در COVID-19 نقاط مانند بمبئی و پونا ملگن, Aurangabad و Nagpur, او گفت:.

حداقل 545 jawans شد آلوده به ویروس که 388 بهبود بود دنبال درمان های پزشکی Deshmukh گفت.

“مراقبت از سلامت خود و استراحت مناسب. رزومه مبارزه با این بیماری تنها زمانی که شما فکر می کنم شما مناسب” Deshmukh شنیده شد گفتن یک jawan recuperating در یک بیمارستان شهر, در روز شنبه منتشر شد.

“خانه گروه و دولت با شما هستند و شما را درمان مناسب” وزیر مطمئن jawans.

در یکی دیگر از فیلم او ارسال شده در توییتر Deshmukh گفت: آلوده jawans تا به حال ابراز رضایت بیش از درمان آنها دریافت کرده بود در بیمارستان.

به طور مشابه درمان مناسب ارائه خواهد شد به پرسنل ماهاراشترا پلیس که قرارداد عفونت در حالی که در وظیفه او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>