هماهنگی پنل به مطالعه NPR مسائل در ماهاراشترا می گوید سانتی متر Uddhav Thackeray

هماهنگی پنل به مطالعه NPR مسائل در ماهاراشترا می گوید سانتی متر Uddhav Thackeray – اخبار

انتشار: Mar 03, 2020, 14:36 IST | PTI | بمبئی

“من نمی خواهد اجازه دهید هر کسی قاپ زنی حق هر شهروند ماهاراشترا. من بسیار واضح و روشن در این,’ Uddhav گفت.

(Photo: OfficeofUT/Twitter)

(عکس: OfficeofUT/توییتر)

یک هماهنگی پانل متشکل از رهبران ارشد این حکم ماها Vikas Aghadi داد در ماهاراشترا نگاه به جنبه های مختلف ملی ثبت احوال (NPR), وزیر Uddhav Thackeray گفت: در روز سه شنبه.

پرداختن رسانه ها در Vidhan بهون در جنوب بمبئی که در آن بودجه در جلسه دولت و قوه مقننه در جریان است Thackeray نیز کاهش یافته است به نظر نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که او به فکر ترک های رسانه های اجتماعی.

“مسئول رهبران سه حزب خواهد بود بخشی از آن (کمیته هماهنگی در NPR),” Thackeray گفت. “من نمی خواهد اجازه دهید هر کسی قاپ زنی حق هر شهروند ماهاراشترا. من بسیار واضح و روشن در این” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد تفاوت در حکم داد بیش از اجرای NPR در دولت است. در NCP وزیر نواب ملک اخیر اعلام کرد که وجود خواهد داشت پنج درصد سهمیه برای مسلمانان در آموزش و پرورش در ماهاراشترا Thackeray گفت: این موضوع آمده است نه قبل از او نشده است.

“این موضوع از پنج درصد سهمیه برای مسلمانان آمده است نه به من رسما تا حالا. ما هنوز برای تصمیم گیری در مورد موضع ما در آن,” او گفت:. در مودی اعلام کرد که او به فکر ترک, رسانه های اجتماعی, Thackeray گفت: “او (مودی) است که برادر بزرگ. من نمی خواهد اظهار نظر در آن است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im