تعاونی بانک ها به ارمغان آورد تحت RBI نظارت

تعاونی بانک ها به ارمغان آورد تحت RBI نظارت – اخبار

به روز شده: Jun 24, 2020, 19:15 IST | PTI | بمبئی

شهری بانک تعاونی و چند دولت همکاری بانک ها خواهد آورد تحت RBI نظارت بر روند اجرا به بانک های تجاری Prakash Javadekar گفت:

Information and Broadcasting Minister Prakash Javadekar. Picture/Prakash Javadekar

اطلاعات و صدا و سیمای وزیر Prakash Javadekar. عکس/Prakash Javadekar

دولت در روز چهارشنبه گفت: همه بانک تعاونی و چند دولت در امور تعاونی بانک را تحت نظارت بانک مرکزی هند توسعه با هدف تامین آسایش به سپرده گذاران از این بانک ها.

شهری بانک تعاونی و چند دولت همکاری بانک ها خواهد آورد تحت RBI نظارت بر روند اجرا به بانک های تجاری اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر Prakash Javadekar گفت: در حالی که جلسه رسانه ها در مورد کابینه تصمیم گیری.

“سپرده خواهد شد و مطمئن باشید پول خود را امن است,” او گفت:. او گفت: یک فرمان در این زمینه اعلام خواهد شد. وجود دارد در مورد 1,482 کرور شهری بانک تعاونی و 58 چند حالت co-operative بانک با سپرده گذاران پایه حدود 8.6 کرور.

تصمیم فرض اهمیت در میان lakhs از سپرده گذاران با مشکلات پس از کلاهبرداری در چند ایالت پنجاب و ماهاراشترا بانک تعاونی.

کابینه تا به حال مورد تایید اصلاح مقررات بانکی عمل به تقویت همکاری بانک ها و جلوگیری از PMC بانک مانند بحران است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK