کوپر بیمارستان جداسازی بخش باز می ماند به همه

کوپر بیمارستان جداسازی بخش باقی مانده به روی همه باز است – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 07:22 IST | Gaurav سرکار | بمبئی

پزشکان می گویند بستگان بيماران تحت درمان COVID-19 بال بال زدن و خروج از انزوا بخش با حداقل دنده محافظ و معاشرت با بیماران در معرض خطر

Relatives of patients can be seen happily strolling about in the ward at RN Cooper Hospital, Juhu, with no protective gear

بستگان بیماران دیده می شود با خوشحالی قدم زدن در این بخش در RN کوپر بیمارستان Juhu, بدون دنده محافظ

جداسازی بخش BMC-اجرای R N کوپر بیمارستان در Juhu می تواند یک “بالقوه کانون” برای COVID-19 موارد پزشکان می گویند که درمان بیماران در معرض خطر در اینجا است. واقع در طبقه ششم بیمارستان بخش را به سختی می بیند هر اجتماعی فاصله در حال دنبال شدن توسط بستگان بیماران که راه رفتن در داخل و خارج از بخش پوشیدن, حداقل, دنده محافظ, آوردن مواد غذایی برای بیماران مبتلا به نشستن بر روی بیمار تخت خواب و خوراک آنها.

بخش است و کاربردی برای دو ماه است پزشکان در وظیفه برای حدود یک هفته پس از آن آنها را رها و از سر دیگر وظایف در بیمارستان برای دو هفته. پزشکان معمولا به صورت جفت و در هشت ساعت در شیفت در انزوا بخش است. با توجه به یک پزشک در بیمارستان وجود 120 تخت در انزوا بخش که حداقل 80-90 اشغال شده توسط فعال COVID-19 بيمار. “بیماران باقی مانده در مشکوک دسته,” دکتر گفت: اواسط روز است. “جداسازی بخش امن برای پزشکان, اما نه برای بستگان بیماران. ما همیشه با پوشیدن ما PPE در حالی که بستگان پوشیدن, حداقل, دنده محافظ,” دکتر گفت:, و اضافه کرد که برخی از قوانین و مقررات باید به شدت اجرا.

“بستگان نباید در داخل و یا حتی در همان طبقه به جداسازی بخش است. آنها انسان سالم و اگر آنها در مورد جلسه و تعامل با بیماران آن می تواند خطرناک گفت:” دکتر همچنین با اشاره به این واقعیت است که یک مظنون به COVID-19 بيمار به تازگی اعتراف به انزوای بخش است. او نتایج آزمون منفی بودند اما او در همان بخش به عنوان مثبت بيماران است.

را اصلاح مشکل به زودی

Dr Pinakin Gujjar دین R N کوپر شهرداری بیمارستان عمومی گفت: “بستگان بیماران در حالت ایده آل قرار نیست برای ورود به جداسازی بخش در همه. ما می دانیم که یک مشکل وجود دارد; زیرا فرد که ریاست امنیت ما در حال حاضر در قرنطینه. امنیت ساقط اتفاق می افتد به دلیل بستگان می خواهید به بیماران مواد غذایی و یا کمک به آنها را به توالت بروید. من درخواست کرده اند برای هشت چند منظوره کارگران به ما کمک کند در این رابطه است. ما گام های لازم را از این پس.”

‘کاملا ترسیده’

یک بیمار که دوره نقاهت بعد از COVID-19 در انزوا بخش کوپر در بیمارستان گفت: اواسط روز “من کاملا می ترسم. برخی از بستگان بودند و حتی ماساژ بیماران برای تسکین همه بدون حفاظت مناسب. آنها به سادگی با پوشیدن یک ماسک پنبه. زمانی که آنها بازگشت به خانه و بازدید از فروشگاه های محلی آنها می تواند بالقوه حامل.”

“پزشکان و پرستاران به طور مداوم جیغ در بستگان بیماران برای خروج از انزوا ward, اما برخی از بستگان بودند مستقیم قلدر و مورد استفاده قرار گیرد به نوبه خود تهاجمی” او گفت:.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im