جنجال بر Chandrakant پاندیت را Madhya Pradesh نقش مربیگری

جنجال بر Chandrakant پاندیت را Madhya Pradesh نقش مربیگری ورزشی

به روز شده: Jul 31, 2020, 07:52 IST | PTI | ایندور

آن است اظهار داشت که کمیته کریکت به حال خود پیشنهاد نام Chandrakant پاندیت

Chandrakant Pandit

Chandrakant پاندیت

این MPCA در روز پنج شنبه گفت: این یک راز است که چرا کمیته کریکت سوال Chandrakant پاندیت انتصاب به عنوان Ranji مربی با وجود اینکه یک شرکت فعال در انتخاب خود. این Madhya Pradesh انجمن کریکت (MPCA) کریکت کمیته متشکل Yogesh Golwalkar, Prashant Dwivedi و مرتضی علی تا به حال در چهار شنبه ادعا کرد که آن را نگه داشته بود در تاریکی در مورد پاندیت انتصاب.

“در آن است اظهار داشت که کمیته کریکت به حال خود پیشنهاد نام Chandrakant پاندیت. اعضای کمیته کریکت حال تعامل با پاندیت قبل از انتصاب” MPCA, منشی, Sanjeev رائو گفت: در یک رسانه آزاد است. “بیانیه (از کمیته کریکت) است که به طور کامل عاری از واقعیت است و از این رو باعث عمیق دندانه به شهرت Chandrakant پاندیت نیز MPCA.

“از این رو پس از چنین استادانه درست شده مشاوره قبل از انتصاب پاندیت آن یک راز است که چرا کمیته کریکت تنها به تازگی آغاز شده و برداشت از خود را متعهد موضع” وزیر گفت.
وزیر امور خارجه همچنین شدت انتقاد کرد در کریکت اعضای کمیته گفت: “تلاش های مکرر در حال ساخته شده نشان می دهد که دفتر حامل MPCA در حال تجاوز بر روی عملکرد کمیته کریکت است که نه تنها نادرست بلکه بازیگوش و با هدف vitiating جو است.”

“در حالی که MPCA در حال کار برای بهبود کریکت شرایط کاری مربیان دستیار مربیان و برخی از منافع با طرح نابکار در حال تلاش به بازی کثیف سیاست با هدف آسیب کریکت در MP. MPCA این اجازه نمی دهد به هر قیمتی” گفت.

پاندیت یکی از موفق ترین مربیان داخلی در هند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید