با توجه به طول عمر من را با Sachin بیش از Virat می گوید Gambhir

با توجه به طول عمر من را با Sachin بیش از Virat می گوید Gambhir – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 16:03 IST | سرپرستان | دهلی نو

Tendulkar بازی ODI cricket برای بیش از دو دهه به نمایندگی از هند در 463 مسابقات که در آن او به ثمر رساند بیش از 18,000 اجرا می شود با 49 صدها نفر

Gautam Gambhir

Gautam Gambhir

سابق کریکت Gautam Gambhir برداشت افسانه ای رودخانه Sachin Tendulkar بیش از زمان هند کاپیتان Virat Kohli با توجه به تغییر در قوانین در ODI cricket و همچنین طول عمر استاد بلستر حرفه ای.

Tendulkar بازی ODI cricket برای بیش از دو دهه به نمایندگی از هند در 463 مسابقات که در آن او به ثمر رساند بیش از 18,000 اجرا می شود با 49 صدها نفر. Kohli از سوی دیگر تا کنون بازی 248 ODIs برای مردان در آبی که در آن او انباشته شده است نزدیک به 12,000 اجرا می شود از جمله 43 قرن.

“Sachin Tendulkar چرا که احتمالا با یک توپ سفید و چهار دونده در داخل دایره نه پنج دونده در خارج از آن خواهد بود Sachin Tendulkar برای من. این مشکل به دلیل Virat Kohli انجام داده است و علاوه بر این هست اما من فکر می کنم قوانین را تغییر داده اند نیز کمک کرده است که بسیاری از batters” Gambhir گفت: در حالی که صحبت کردن در ورزش ستاره کریکت متصل نشان می دهد.

در عصر یک ODI باز یافته است و با دو رنگ سفید توپ از هر پایان. وقتی که می آید به میدان محدودیت هر زمین باز یافته است تقسیم به سه powerplays.

در اولین powerplay از اور 1-10 تنها دو دونده ها در خارج از مجاز 30-حیاط دایره. در 30 اور یعنی از 11-40 چهار دونده مجاز و در آخرین 10 اور پنج دونده ها در خارج از مجاز 30-حیاط دایره.

“نسل جدید با دو توپ جدید بدون نوسان معکوس, هیچ چیز برای انگشت چرخش پنج دونده در داخل برای 50 اور احتمالا باعث می شود که پنبه حلاجی شده بسیار ساده تر” گفت: Gambhir.

“نگاه کنید که چگونه Sachin Tendulkar به بازی قوانین مختلف که زمان 230 تا 240 بود برنده مجموع. احتمالا من با Sachin Tendulkar اگر نگاه ما به طول عمر و جریان یک روز کریکت فرمت,” او اضافه شده است.

Tendulkar, خود, شده است, بحرانی فعلی ODI قوانین است که بسیاری بر این باور هستند که بیشتر به نفع batters.

“داشتن 2 توپ جدید در یک روز کریکت یک دستور غذا برای فاجعه به عنوان هر یک از توپ است با توجه به زمان به اندازه کافی به عقب. ما دیده نشده معکوس نوسان بخشی جدایی ناپذیر از مرگ اور برای یک مدت زمان طولانی” 47 ساله تا به حال گفت: راه بازگشت در سال 2018 است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de