کنگره رهبر تشبیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بالیوود تبه Mogambo’

کنگره رهبر تشبیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بالیوود تبه Mogambo’ – اخبار

به روز شده: فوریه 23, 2020, 09:45 IST | ANI | مورشیدبد

Adhir Chowdhury ادعا کرد که دولت در حال انجام است همه چیز را به ‘Mogambo مبارک.

Donald Trump. Pic/ AFP

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس/ AFP

ضربه در دولت مرکزی برای خرج کردن کرور روپیه به استقبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره رهبر Adhir Ranjan چودری گفت: رئیس جمهور ایالات متحده “Mogambo” تبه کار essayed اواخر بازیگر Amrish Puri در بالیوود فیلم “آقای هند”. او ادعا کرد که دولت در حال انجام است همه چیز را به “Mogambo” مبارک.

“چه نیاز به صرف کرور روپیه از دولت خزانه داری? مردم زندگی در محله های فقیرنشین هستند که مجبور به پنهان کردن و یا حرکت را مغلوب ساختن پیشی جستن مبارک. آیا این رفتار درست? گجرات توسعه داده شد توسط مودی به عنوان یک مدل برای دیگران اما فقیر در حال بهره برداری وجود دارد. مانند این است که ما همه چیز را به Mogambo مبارک. ما اعتراض علیه دولت مودی گفت:” آنی.

چودری که رهبر کنگره در Lok سبها نیز کاهش یافته است دعوت Rashtrapati Bhavan برای ضیافت بودن سازمان در افتخار از مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 25, با استناد به این که مشابه دعوت شد تمدید نمی شود به حزب رئیس جمهور موقت سونیا گاندی. “مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است در اینجا. هند میزبان بزرگ شام برای او اما مخالفان دعوت نیست. چرا سونیا گاندی جی است نه دعوت برای صرف شام با مغلوب ساختن پیشی جستن. در پرونده مودی’ رویداد هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات به اشتراک گذاشته شده در این مرحله است. اما در اینجا تنها مودی خواهد بود با مغلوب ساختن پیشی جستن. چه نوع دموکراسی است؟” چودری گفت:, و اضافه کرد که این مرکز باید به دموکراسی احترام بگذارند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است به هند یک چیز بسیار بزرگ است. ایالات متحده یک کشور قدرتمند و ما ضمن استقبال از رئيس جمهور خود را در کشور ما است. این کشور که او نشان دهنده در نظر گرفته شده است به عنوان قدیمی ترین دموکراسی و هند به عنوان بزرگترین دموکراسی است. دموکراسی دارای برخی از ویژگی های است که هر کس باید احترام,” او گفت:. ما رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump خواهد شد بازدید از هند در فوریه 24 و 25.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اولین سفر نخست وزیر نارندرا صفحه اصلی ایالت گجرات و در یک roadshow با نخست وزیر در احمدآباد. او نیز رسیدگی خواهد شد در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در Motera ورزشگاه در شهرستان.

بعد او را به بازدید از تاج محل در آگرا و حضور در برنامه های فرهنگی در این شهرستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و سپس سفر به دهلی نو که در آن او را نگه هیأت سطح مذاکرات با نخست وزیر و دیدار با رهبران دیگر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im