انجام ماهاراشترا MLC سنجی در اولین: فرماندار به کمیسیون انتخابات

انجام ماهاراشترا MLC سنجی در اولین: فرماندار به کمیسیون انتخابات – اخبار

انتشار: May 30, 2020, 21:44 IST | سرپرستان |

این ماها Vikas Aghadi رهبران بارها و بارها جذاب به فرماندار به نام Thackeray برای یکی از سهمیه بندی کرسی برای جلوگیری از یک بحران قانون اساسی در دولت/

Sanjay Raut and Ram Kadam greet Maharashtra Governor Bhagat Singh Koshyari at his residence. Picture/Suresh Karkera

سانجی Raut و رم Kadam استقبال ماهاراشترا فرماندار Bhagat Singh Koshyari در محل اقامت خود را. عکس/Suresh Karkera

در یک توسعه قابل توجه, Maharashtra فرماندار Bhagat Singh Koshyari خواسته است تا کمیسیون انتخابات برای اعلام نظر سنجی به نه کرسی خالی در دولت شورای قانونگذاری “در اولین”. این صندلی به دروغ شده اند خالی از آوریل 24 و پر کردن همان خواهد پایان زمان عدم اطمینان سیاسی در وزارت امور خارجه گفت:.

در نامه ای به EC Koshyari گفت که این مرکز اعلام کرده است بسیاری از آرامش اقدامات مورد مستند اجرای قانون در این کشور و بر این اساس انتخابات MLC کرسی برگزار می شود با دستورالعمل های خاص.

“از آنجا که وزیر Uddhav Thackeray است که عضو هر دو مجلس قانونگذاری ایالتی او نیاز به انتخاب به شورا قبل از مارس 27” فرماندار اشاره کرد. EC تا به حال به تعویق افتاد انتخابات برای این نه کرسی در نظر Coronavirus بحران و مداوم مستند.

محافل سیاسی با اشاره به این که با این توسعه با درخواست از ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت به معرفی Thackeray در یکی از دو MLC کرسی از سهمیه عملا رد شده توسط فرماندار.

پس از گذشته نزدیک به یک ماه از رهبران شیو سنا, کنگره ملی حزب و کنگره شده اند بارها و بارها جذاب به فرماندار به نام Thackeray برای یکی از سهمیه بندی کرسی برای جلوگیری از یک بحران قانون اساسی در دولت است.

روز دوشنبه Thackeray صحبت با اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و در روز سه شنبه او به نخست وزیر نارندرا بنا به گزارش ها در همین موضوع است. پس از عبور از دو قطعنامه به اثر تقریبا کل وزارت امور خارجه کابینه به رهبری معاون وزیر Ajit Pawar تا به حال نام فرماندار این هفته و از او خواست به انجام مایحتاج.

علاوه بر این چندین سنا رهبران و وزیران نیز ملاقات Koshyari با یک درخواست مشابه و NCP-کنگره صادر اظهارات به اثر است. یک رهبر کنگره گفت که با فرماندار در حال حاضر پرتاب توپ در EC دادگاه وضعیت سیاسی خواهد بود تنها پس از روشن مارس 3, زمانی که ملی مستند است که میله میله به پایان رسید.

نه یک عضو از هر دو مجلس قوه مقننه Thackeray گرفت-به عنوان سانتی متر در نوامبر 28, 2019, و در حال حاضر باید تبدیل به یک MLC عدم که وجود دارد می تواند قانون اساسی بن بست, به گفته منابع رسمی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im