خرید رپورتاژ

وضعیت 8 آلوده سرخپوستان در هیئت مدیره قرنطینه کشتی کروز بهبود: سفارت – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 14:54 IST | PTI | بمبئی

به سفارت هند گفت: در یک صدای جیر جیر که هیچ اضافی هند اتباع پردازنده کشتی دارای آزمایش مثبت برای این ویروس از روز پنج شنبه

A man cycles past city buses (back L) lined up to transport the first batch of passengers disembarking from the Diamond Princess cruise ship - in quarantine due to fears of the new COVID-19 coronavirus - at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama. Picture/PTI

یک مرد چرخه گذشته اتوبوس های شهر (پشت L) به انتظارنشسته بودند تا به حمل و نقل اولین دسته از مسافران پیاده از الماس شاهزاده کشتی کروز – در قرنطینه به دلیل ترس از جدید COVID-19 coronavirus – در Daikoku اسکله و ترمینال کروز در یوکوهاما. عکس/PTI

وضعیت هشت سرخپوستان بودند که پردازنده کشتی کروز, کردن, ژاپنی, ساحل و تحت درمان مرگبار coronavirus بهبود است به عنوان آخرین دسته از مسافران سالم به پیاده روی کشتی در روز جمعه پس از دوره قرنطینه به پایان رسید.

کشتی الماس شاهزاده خانم لنگر انداخت در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو در فوریه 3 با 3,711 مسافر و خدمه در هیئت مدیره. آن را قرنطینه و پس از یک مسافر که دلپذیر در ماه گذشته در هنگ کنگ بود که حامل این بیماری است.

در مجموع 138 سرخپوستان از جمله 132 خدمه و 6 مسافر شد میان 3,711 مردم در هیئت مدیره کشتی.
به سفارت هند گفت: در یک صدای جیر جیر که هیچ اضافی هند اتباع پردازنده کشتی دارای آزمایش مثبت برای این ویروس از روز پنج شنبه. “شرایط از 8 سرخپوستان دریافت درمان در حال بهبود” این توییتی در روز جمعه.

هند ماموریت آن گفت: در هماهنگی با مقامات ژاپنی و کشتی مدیریت شرکت برای بازگشت امن از سرخپوستان. با توجه به گزارش AP روز جمعه کشتی بزرگترین خوشه COVID-19 موارد در خارج از چین است. در مجموع 634 نفر تست مثبت از این بیماری است.

دو نفر از مسافران این کشتی نیز درگذشت. وزیر بهداشت Katsunobu کاتو به خبرنگاران گفت که جرم تخلیه مسافران از کشتی به پایان روز جمعه. با توجه به گزارش در ژاپن امروز, روزنامه, بیش از 400 مسافر از کشتی برنامه ریزی شده بود به حرکت در روز جمعه.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت که بیش از 1000 مسافر و خدمه باقی خواهد ماند در هیئت مدیره کشتی پس از روز جمعه disembarkations. برخی از مسافران با هیچ عفونت شروع به ترک کشتی در روز چهارشنبه پس از پایان دو هفته قرنطینه دوره که موفق به متوقف کردن گسترش ویروس در میان مسافران و خدمه.

در ضمن مرگ و میر در رمان coronavirus در چین بالا رفته به 2,236 فتح کرد گرفته شد با 118 بیشتر تلفات گزارش شده که عمدتا از سخت ضربه هوبئی در حالی که به طور کلی تایید عفونت موارد باید با صعود به 75,465, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.

شیوع ویروس سرچشمه در چین هوبئی استان در ماه دسامبر است و به بیش از 25 کشور از جمله هند است. بسیاری از کشورها ممنوع ورود از چین در حالی که خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد این کشور است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im