کامل مستند های اعمال شده توسط میرا بهیندر شهرداری شرکت در میان سنبله در Covid-19 موارد


تنها پزشکی مغازه ها را باز نگه داشته بود در حالی که در مغازه ها به فروش اقلام ضروری مانند سبزیجات و مواد غذایی و شیر بسته باقی خواهد ماند و حداقل چهار روز شروع دوشنبه

Healthworkers on the streets of Mumbai. Pic: ATul Kamble

Healthworkers در خیابان های بمبئی. عکس: ATul Kamble

پس از 13 بیشتر موارد گزارش شده در میرا-بهیندر در یکشنبه میرا بهیندر شرکت تصمیم به اعمال کامل مستند. تنها پزشکی فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند در حالی که مغازه های فروش اقلام ضروری مانند سبزیجات و مواد غذایی و شیر را تعطیل حداقل به مدت چهار روز تا پنج شنبه شب.

در ابتدا تعدادی از گزارش کرونا ویروس موارد محدود به مناطق خاصی از شرکت اما در دو روز گذشته موارد مثبت گزارش شده در سایر نقاط از جمله shanti نگر و Shanti پارک. با 13 مورد جدید در مجموع مثبت بيماران تعداد به 72 روز یکشنبه. تصمیم کامل مستند منتشر شد که پس از 6 ساعت پس از مواد غذایی و شیر و مغازه ها تعطیل و در ساعت 5 بعد از ظهر.

در کامل مستند های اعمال شده توسط MBMC از شنبه تا پنج شنبه همه سبزیجات – میوه و بازارها و مغازه های مواد غذایی از جمله D mart, ستاره بازار بزرگ بازار و دیگر فروشگاه ها به فروش شیر نانوایی مغازه ها تمام خواهد شد بسته به مدت چهار روز. موارد ضروری می توان خانه تحویل بین 9 صبح تا 5 بعد از ظهر که MBMC را آغاز کرده است یک برنامه تلفن همراه. پزشکی مغازه ها باز خواهد شد اما موارد دیگر از دارو ممنوع خواهد شد برای فروش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im