Coleen Rooney نمی دهد تا چک سفید آماده برای نبرد با Rebekah Vardy

Coleen Rooney نمی دهد تا چک سفید آماده برای نبرد با Rebekah Vardy – ورزشی

به روز شده: Jul 01, 2020, 08:25 IST | یک خبرنگار | بمبئی

وین رونی فوتبالیست و همسر یک چک سفید آماده برای برنده شدن در نبرد قانونی با Rebekah Vardy

Coleen Rooney

Coleen Rooney

سابق فوتبال انگلستان کاپیتان وین رونی و همسر Coleen است برای آماده پوسته از هر مقدار از پول را به نفع خود نبرد قانونی خود را در برابر لستر سیتی استار جیمی Vardy همسر Rebekah.

Rebekah به تازگی واصل GBP1million (حدود تومان 9.28 کرور) افترا علیه او در دادگاه عالی لندن به حل و فصل اختلاف خود را آغاز شد که در ماه اکتبر گذشته زمانی که کالین را متهم کرده بود که Rebekah, نام مستعار بکی از نشت جعلی داستان به مطبوعات از طریق رسانه های اجتماعی.

با توجه به گزارش در انگلیسی, تلخیص, خورشید, Coleen یک چک سفید آماده برای اقدامات قانونی.

Rebekah Vardy
Rebekah Vardy

“کالین نمی خواهد داد تا. او 18 ماه تلاش برای کار کردن بود که در پشت نشت. او بدیهی است که ترجیح می دهند از این رو به پایان زودتر از بعد اما است که فقط اتفاق می افتد اگر بکی پشت پایین. اگر او نمی خواهد او هیچ تردیدی در مورد رفتن تمام راه را و یک چک سفید آماده است. هزینه های قانونی به راحتی می تواند مارپیچی به هفت چهره; آن را فقط رفتن به تشدید” این منبع گفت: تلخیص.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de