مربی راوی بنارس در IND Vs NZ: ذهنی-تنظیم و برای آن آماده

مربی راوی بنارس در IND Vs NZ: ذهنی-تنظیم و برای آن آماده – ورزشی

به روز شده: فوریه 29, 2020, 07:41 IST | Vimal کومار | Christchurch,

هند ممکن است به rejig خود بولینگ برنامه برای تست دوم در برابر NZ پس از Ishant Sharma تجربه درد در مچ پا اما مربی راوی بنارس می گوید تیم او در حال…

Ravi Shastri

راوی بنارس

اولین خبر بد. هند موفق ترین پرتاب کننده در این آزمون برای اولین بار در, Wellington, Ishant Sharma بعید است به بازی تست دوم شروع امروز در اینجا.

هند با تجربه ترین pacer نمی کاسه در شبکه در روز جمعه پس از تجربه درد در سمت راست او مچ پا. این همان آسیب است که او متحمل شده بود در ماه ژانویه در طول یک Ranji جایزه مسابقه.

Ishant که فقط سه ویکت دور از دستیابی به 300 تست موهای رنگ شده و همچنین سه دور از بازی 100 تست کرده بود نشان داد هیچ نشانه ای از ناآرامی زمانی که او مشکل امثال Virat Kohli در شبکه در روز پنج شنبه. بنابراین زمانی که سر مربی راوی بنارس خطاب به رسانه ها در آستانه دومین آزمون هیچ کس تا به حال هیچ نشانه ای از آسیب به Ishant.

Cheteshwar Pujara rides an electric scooter as he leaves the training session on the eve of the second Test v New Zealand yesterday. Pic/PTI
Cheteshwar Pujara سواری برقی روروک مخصوص بچه ها به عنوان او را ترک جلسه آموزشی در آستانه دومین آزمون v نیوزیلند دیروز. عکس/PTI

وجود دارد معمول نمایش ضعیف نشان می دهد از Jasprit Bumrah و محمد شامی در آزمون اول. “Bumrah بسیار نزدیک به پنج یا شش ، آن را ممکن است فردا اتفاق می افتد [در تست دوم]. به طور مشابه با شامی بنابراین هیچ چیز به نگرانی در مورد گفت:” بنارس در خود نوعی ابراز وجود ،

Umesh به بازی ؟
Umesh Yadav که بهتر صفحه اصلی رکورد از دور است که نوک به جای Ishant اگر او ارائه شده است نا مناسب در حالی که نیوزیلند در حال تقویت با گنجاندن نیل واگنر که از دست رفته بود باز آزمون پس از تولد اولین فرزند خود.

سطح در Hagley بیضی شکل است که انتظار می رود برای کمک به seamers خیلی بیشتر از زمین در حوضه رزرو. “شما در حال مبارزه با باد. سربار وجود دارد و آن را به طور کلی به زمین توپ و گرفتن آن را نوسانی در اطراف” توضیح کیوی seamer ترنت Boult.

با وجود صحبت از کمک به seamers هند انتظار می رود عبارتند از یکی عنکبوتی که تار میتند. سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند Ravindra Jadeja همه را به بازی در محل Ravichandran Ashwin که ادعا کرد سه ویکت در ولینگتون. “او [Ashwin] دهکدهای دگرگون خوبی در طول سال و اگر چیزی از او نا امید خواهد شد با راه او ضربه زد. او می خواهم به بهبود در پنبه حلاجی شده خود را در زمان به آمده گفت:” بنارس ارائه به اندازه کافی نکات Jadeja ساخت آن را به بازی XI.

داشتن حیف و میل این فرصت را به نفع خود یک سری تست در نیوزیلند پس از بیش از یک دهه بنارس تاکید کرد وجود دارد بدون نیاز به فشار دکمه وحشت.

‘بدون نیاز به وحشت’
“یکی از دست دادن… کاملا وجود دارد بدون نیاز به وحشت نه هر کسی که به دنبال در این جهت هنگامی که شما نگاه کنید در این تیم است. آنها آماده هستند. آنها می دانند که چه انتظار می رود و آنها ذهنی-تنظیم و آماده شده است. در حال حاضر آن را اجرای بخشی گفت:” بنارس.

پس از پیروزی 5-0 در سری T20I در برابر کیوی چشمگیر 0-3 دست دادن در ODIs ناامید کننده بود اما 0-2 دست دادن در سری تست می تواند سریع و کامل پس از مرگ.

Prithvi شاو مناسب است و آماده رفتن به, تایید بنارس

جوان بازکن Prithvi شاو بهبود از یک جراحت پا و “آماده” در دوم و نهایی آزمون مقابل نیوزیلند شروع در اینجا در شنبه, هند, سر مربی راوی بنارس گفته است. شاو از دست رفته روز پنج شنبه در این جلسه آموزشی با توجه به تورم روی پای چپ خود را افزایش هندی مدیریت تیم را, نگرانی های پیش از تست دوم. اما خبر خوب برای هند بود که شاو بود پشت در شبکه در روز جمعه با یک جلسه گسترده تحت مراقبت و مواظبت چشم از بنارس و برخی از راهنمایی از کاپیتان Virat Kohli. شاو تا به حال فقیر تفرج در این آزمون برای اولین بار در, Wellington, گرفتن رد ارزان در هر دو نوبت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de