مربی Lalchand Rajput ایجاد ماژول آموزش برای زیمبابوه

مربی Lalchand Rajput ایجاد ماژول آموزش برای زیمبابوه – ورزشی

به روز شده: Apr 22, 2020, 08:48 IST | PTI | بمبئی

با توجه به Rajput او مشترک آموزش-تقدیر-تناسب اندام برنامه با این تیم مربی و زیمبابوه کریکت مدیر مربیگری که مشترک آن با بازیکنان

Lalchand Rajput

Lalchand Rajput

سابق هند رودخانه و زیمبابوه مربی Lalchand Rajput ایجاد کرده آموزش ماژول شامل هر دو جسمی و روانی جنبه و نظارت بر بازیکنان خود را به پیشرفت از طریق استفاده از فن آوری است. مانند در هند, مستند شامل COVID-19 انجام شده است توسعه یافته در زیمبابوه بیش از حد. “ما با توجه به برنامه های آموزشی برای بازیکنان است. فعالیت های ما شامل آنهایی است که می تواند در خانه انجام می شود مانند پرش سمت به سمت دیگر در حال اجرا و thera باند. ما همچنین شامل کششی و یوگا فعالیت های” Rajput گفت PTI.

با توجه به Rajput او مشترک آموزش-تقدیر-تناسب اندام برنامه با این تیم مربی و زیمبابوه کریکت مدیر مربیگری که مشترک آن با بازیکنان است. “کاپیتان شان ویلیامز پیام من گاهی اوقات در مورد آنچه او می کند همچنین یکی-دو نفر دیگر نیز در تماس با من. همه بازیکنان از هراره (برجسته شهر),” او اضافه شده است.

با استناد به مثال او گفت که او خواسته است به ضربه زن به دنبال یک ساده مته – قرار دادن یک توپ در داخل یک جوراب و آمار آن را در داخل خانه. با توجه به زیمبابوه سر مربی وجود دارد برخی از بازیکنان که اقامت در خانه های ییلاقی و او آنها را به انجام خواسته های کوتاه sprints داخل آن محوطه. “من خواسته اند این مربی به دنبال با بازیکنان در یک روز به صورت روز و او به من اطلاع در هفته (بر اساس) در مورد توسعه,” او اضافه شده است.

راجپوت است که یک مدیر با تیم کریکت هند گفت: او خواسته است تا بازیکنان را نیز به دنبال برنامه داده شده توسط روانشناس به نگه داشتن ذهن خود را آزاد از هر منفی. Rajput خواسته است عراقچی هیئت مدیره حداقل یک ماه زمان برای آموزش در هنگام فعالیت های ورزشی رزومه.

“هنگامی که عمل رزومه نمی توان آن را عملی بلافاصله شروع تور به عنوان آنها نیاز به تمرین گفت:” Rajput, که همچنین تشکر کریکت زیمبابوه برای ارائه کمک است. در مقابل Rajput رهبری خانه زیر زیمبابوه تور بنگلادش.

Rajput, که همچنین مربی افغانستان و داخلی تیم های در حال لذت بردن از صرف وقت با خانواده خود را.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de