سانتی متر Uddhav Thackeray زنده می ماند صندلی ترساندن شیو سنا با تشکر از مرکز

سانتی متر Uddhav Thackeray زنده می ماند صندلی ترساندن شیو سنا با تشکر از مرکز – اخبار

به روز شده: مارس 02, 2020, 08:00 IST | Dharmendra Jore | بمبئی

بدون نیاز به فرماندار نامزدی به عنوان ECI اعلام دوسالانه نظر سنجی در مارس 21, شش روز قبل از Thackeray باید تبدیل به یک “قانونگذار’

Uddhav Thackeray

Uddhav Thackeray

Backdoor مذاکرات بین BJP و شیو سنا باید کاسته سانتی متر Uddhav Thackeray ورود به دولت قانونی شورای اسلامی به عنوان کمیسیون انتخابات هند (ECI) در روز جمعه با سر اشاره داد به پر کردن نه جای خالی در LC, on May 21, شش روز قبل از Thackeray باید تبدیل به یک عضو از قوه مقننه است.

یکشنبه توسعه پس از Thackeray به دنبال کمک از BJP را بالا کارفرمایان PM نارندرا و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه پس از فرماندار Bhagat Singh Koshiyari حاضر به تغییر موضع خود را از نامزدی CM با وجود اتهام توطئه و politicising قانون اساسی در انکار Thackeray نامزدی برای یک زمان کوتاه.

توسعه نیز به یک پیام ویژه به سنا شرکای کنگره و کنگره ملی حزب بی جی پی را هنوز هم ممکن است یک نرم گوشه آن جدا متحد. دیگر تفسیر که از مخالفان است که BJP نگران بود رو عمومی خشم اگر سقوط آن دولت در آن زمان از قبر بهداشت بحران است.

منابع گفت که Thackeray به نام مودی دو روز پیش زیر فرماندار Koshyari امتناع از قبول کابینه توصیه که سانتی متر باید نامزد به مجلس با وجود تکرار این تقاضا توسط ماها Vikas Aghadi. منابع گفت که Koshyari نوشت: به ECI درخواست برای برگزاری انتخابات در آرامش مستند. Thackeray نیز فرستاده خود را با فرستادگان به راج Bhavan مشابه با تقاضای البته چند ساعت پس از فرماندار خانه در حال حاضر گفت: رسانه ها در مورد پیشنهاد است. کنگره و NCP نیز نوشت: به ECI به دنبال انتخابات است.

ECI گفت: در یک نسخه که ماهاراشترا دبیر کل اتحاد با اشاره به اقدامات مختلف صورت گرفته برای کنترل این بیماری همه گیر است و در دولت را ارزیابی انتخابات برگزار می شود در یک محیط امن. آن گفت که تا به حال بررسی سوابق گذشته در چنین موقعیت های پیش بینی نشده در جایی که ECI تا به حال برای برگزاری انتخابات به منظور تسهیل در عضویت برای دو PMs و چندین سیستم مدیریت محتوا.

Guv را نامزد ساخته شده هرگز سانتی متر

در ماه دسامبر Koshyari را رد کرده بود دو مشابه توصیه کرد و گفت او نمی خواهد اجازه می دهد تا جای خالی پر شود زمانی که آنها خواهد رسید ظرف مدت شش ماه.

وی با ذکر یک دلیل که انتخابات یا اواسط دوره نامزد نمی شد توصیه می شود زمانی که شرایط انتظار می رود برای پایان دادن به بسیار زودی. در Thackeray مورد کابینه توصیه به چالش کشیده شد در قانون اساسی امتیاز در دادگاه عالی بمبئی و همچنین رقابت در زمینه های اخلاقی در محافل سیاسی به این دلیل که فرماندار نامزد شده اند CMs ساخته شده در گذشته است.

رای گیری در مارس 21

این ECI در حال حاضر برنامه ریزی برای انتخابات مارس 21. از 288 اعضای مجمع (MLAs) خواهد بود که کالج انتخاباتی برای انتخابات را نه جای خالی ایجاد شده در آوریل 24.

این MLAs خواهد رای در رای مخفی و اگر رای گیری مورد نیاز است. اطلاع رسانی خواهد بود صادر شده در مارس 4 و نامزد خواهد دید on May 11. شمارش آرا انجام می شود بلافاصله پس از رای گیری که قرار است بین 9 صبح تا 4 بعد از ظهر. کل روند انتخابات را پایان مارس 26.

اما چند سیاستمداران از بی جی پی و MVA گفت: رای گیری لازم می شود چرا که احزاب را در رسیدن به یک توافق به مسابقه unopposed. این به این معنی که وجود خواهد داشت نه نامزد نه جای خالی که بی جی پی می تواند برنده چهار و پنج می تواند به مگا ولت آمپر.

“در شرایط عادی چنین نظر سنجی بیرون کشیدن سیاسی شور و هیجان و همچنین افزایش دادن به اسب-تجارت بر خلاف Rajya سبها سنجی (همچنین رای داده شده توسط MLAs) که اصلا امکان cross-رای گیری. شده اند وجود دارد بزرگ عبادی در گذشته” گفت: یک مگا ولت آمپر رهبر.

‘هیچ بیشتر گمانه زنی’

Sena رهبر سانجی Raut تشکر شده ECI و مرکز. “امروز تصمیم را متوقف کرده است و همه گمانه زنی ها و شایعات بی ثباتی سیاسی در زمان بحران. اتحاد دولت و ECI را نجات داد و یک دولت بزرگ مانند ماهاراشترا از قریب الوقوع بحران سیاسی در زمانی که همه در حال مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت:.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>