احساسات خامی که در ارتعاشات این آهنگ جریان دارد، مخاطبان خود را غافلگیر کرد

اگر شما را علاقه شدید به موسیقی و به دنبال آخرین روند های آن، پس از آن فن آوری پاندا و Kenzani باید رادار خود را آمار. این دو جادوگر خلاق شده اند به طور مداوم از آهنگ های عجیب و غریب برای چند ماه گذشته.

پاندای فناوری و کنزان هرگز به هنجارهای معمول گیر نکردند. آن ها به هل دادن مرزها و ایجاد چیزی از جعبه اعتقاد داشتند. آنها بر این باورند که چسبیدن به تعیین قوانین یا زمینه های آزمایش شده مانع روند خلاقانه آنها می شود و ایده های آن ها را محدود می کند.

“این به طور طبیعی به ما آمد، به عجیب و غریب در حالی که آزمایش، اما در نهایت آن را پرداخت.” آنها گفتند، صحبت کردن در مورد آهنگ های جدید خود را که در ماه مه 2020 بیرون آمد.

یکی از آهنگ های تازه منتشر شده آن ها شامل آهنگ هیت ‘سادهو’ است که سمفونی زیبایی از سینت های الکترونیکی است که با سازهای کلاسیک هندی سارانگی و فلوت فیوز شده است. احساسات خامی که در ارتعاشات این ترانه جریان دارد، مخاطبان خود را غافلگیر کرد.

از دیگر آهنگ های عجیب و غریب می توان به ‘بانجارا’ و ‘عشق شاعرانه’ اشاره کرد. از طریق این آهنگ ها، تک پاندا و کنزان هم اکنون صدای برند خود را تثبیت کرده اند. و این نه تنها متمایز بلکه از نظر فرهنگی غنی است. آنها موسیقی هند را به یک سطح کاملا جدید گرفته اند، ایجاد یک پایگاه فن در سطح بین المللی است.

آنها که در مورد دید و برنامه های خود در فروشگاه برای آینده صحبت می کنند، می گویند: «دید ما این است که جاده جدیدی را برای موسیقی کنده کاری کنیم، چیزی خالص و زمین شکن ایجاد کنیم، چیزی که هیچ قبلا ً آن را احساس یا تجربه کرده است. ما به میراث فرهنگی خود احترام می گذاریم و می خواهیم موسیقی هند نیز در سطح بین المللی بدرخشد. با در نظر گرفتن افزایش تولیدکنندگان موسیقی الکترونیک در هند، ما می خواهیم نامی برای کشورمان بسازیم و هند را به عنوان یکی از منابع برتر موسیقی الکترونیک در جهان روی نقشه ب چرخانیم.»

حتی پس از ساخت یک نام کاملاً و ایجاد یک برند به خودی خود، تک پاندا و کنزان ادعای شهرت می کنند که از هدف خود دور هستند.

«محبوبیت یا موفقیت در موسیقی هرگز هدف نهایی برای یک هنرمند نیست. هدف ما این است که امیدوارم الهام بخش دیگر نوازندگان و تولید کنندگان موسیقی به دنبال قلب خود و ایجاد آنچه که آنها واقعا دوست دارم، صرف نظر از انتظارات، و پاسخ به بازار است. این دقیقا همان کاری است که ما انجام داده بودیم.»

گرفتن در تمام آخرین اخبار جرم، ملی، بین المللی و هاتکه در اینجا. همچنین دانلود جدید اواسط روز آندروید و برنامه های iOS برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه