کلاس 9 دانش آموز برگزار شد دو قتل در اوتار پرادش

کلاس 9 دانش آموز برگزار شد دو قتل در اوتار پرادش – اخبار

انتشار: Jun 12, 2020, 13:31 IST | سرپرستان | گوراکپور

جزئی رزرو شده است در بخش 147, 148,149, 302, 120 B و 216 از IPC و به زندان فرستاده می شود

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

در یک حادثه تکان دهنده در یک کلاس نه دانش آموز برگزار شده است در دو مورد قتل در اوتار پرادش را گوراکپور منطقه. او به زندان فرستاده می شود در میان یک اختلاف بیش از سن واقعی او. پلیس قبلا بازداشت نه نفر در ارتباط با قتل دو و پس از تحقیقات مقدماتی کلاس نه دانش آموز دستگیر شد در شب چهارشنبه. در مه 24, دو عموزاده کریشنا 25 و Diwakar 23, به ضرب گلوله کشته شدند با 9 میلی متر تپانچه در نزدیکی Gorra رودخانه در Bargadwa ایجاد کرد.

دایره افسر Chauri Chaura Rachna Mishra گفت: “در یک tip-off پلیس احاطه شده این منطقه در نزدیکی Dubiyari پل بازداشت و اتهام متهم کرده است. او رزرو شده است در بخش 147, 148,149, 302, 120 B و 216 از IPC و به زندان فرستاده می شود. در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه قبل از گرفتن او را به زندان, پلیس تولید کلاس نه دانش آموز قبل از رسانه ای که در آن او گفت که او مورد مطالعه در کلاس و نه سن و سال او بود 17.

اما ایستگاه خانه افسر (شو) Jhangha ایستگاه پلیس آنیل کومار سینگ گفت: “او به نظر می رسد حدود 20 سال. خانواده او شده است قادر به تولید هر سنی اثبات نشان می دهد که او جزئی است.”

قبلا در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دستگیری شش متهم به قتل دو, on May 31, سرپرست پلیس (SP), شمالی, Arvind Pandey گفته بود که عموزاده بودند با توجه به رقابت و دشمنی بین دو گروه. آنها تا به حال دو گروه از رسانه های اجتماعی و استفاده می شود برای ارسال عکس از مجرمان و تبهکاران است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im