خرید رپورتاژ

کلاس 12 دانش آموز دستگیره بدن COVID-19 بیماران برای دارو هزینه های مدرسه – اخبار

انتشار: Jun 17, 2020, 12:19 IST | PTI | دهلی نو

این کار نیاز به رسیدگی بدن از کسانی که در حال مرگ از coronavirus و تغییر اجرا می شود از 12 ظهر تا 8 ساعت

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

یک کلاس 12 دانش آموز مشتاق به مطالعه پزشکی گرفته تا کار از دست زدن به بدن COVID-19 بيمار به ارائه برای خواهر و برادر خود را’ هزینه های مدرسه و مادر خود را درمان. Chand محمد را دچار اختلال تیروئید و داروهای ضروری و اما خانواده به معنی برای درمان. “ما به سختی در حال ساخت ما به پایان می رسد دیدار پس از من برادر بزرگتر خود را از دست داده کار در یک فروشگاه کالا در کریشنا نگر بازار در طول مستند” 20 ساله از Seelampur در شمال شرقی دهلی نو می گوید.

خانواده اش شده است بازمانده در جیره غذایی ارائه شده توسط همسایگان و هر چه کمی Chand برادران می تواند کسب درآمد انجام کارهای عجیب و غریب. یک هفته پیش Chand پیوست یک شرکت که اعزام او را به عنوان یک رفتگر در Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان اینجا. این کار نیاز به او را برای رسیدگی به اجساد کسانی که در حال مرگ از coronavirus. تغییر اجرا می شود از 12 ظهر تا 8 ساعت. “من در زمان کار پس از من خسته تمام گزینه های من برای پیدا کردن کار. این یک کار خطرناک که من در معرض خطر بالاتری از ابتلا به عفونت است, اما من نیاز به این کار است. “خانواده ما از جمله سه خواهر و دو برادر و پدر و مادر در تلاش است بدون پول است. در حال حاضر ما نیاز به مواد غذایی و دارو برای مادرم” Chand می گوید.

“کیین din ghar من khana ek سلام بار bana (روز بسیاری از ما مواد غذایی پخته شده فقط یک بار). این امکان وجود دارد که ما ممکن است زنده ماندن ویروس اما ما نمی توانیم فرار از گرسنگی,” او می گوید. Chand می گوید سه خواهر او در مدرسه هستند. او یک کلاس 12 دانش آموز خود است و در عین حال برای پرداخت این مدرسه هزینه. Paisa chahiye padhai ke liye (شما نیاز به پول برای مطالعه),” او می گوید. Chand امیدوار است که اول خود را حقوق و دستمزد مجموعه, همه چیز راست به یک اندازه باشد. “من پیشنهاد `namaz’ قبل از اینکه من قدم از خانه برای کار می کنند. من باید ایمان به خداوند متعال است. او را به مراقبت از من راه” Chand که می خواهد برای تحصیل پزشکی می گوید.

اما آنچه اذیت جوانی است که کارکنان مانند او را که به در معرض خطر شغل نه هر گونه بیمه از شرکت های خصوصی به کارگیری آنها. “خطرناک ترین کار در جهان در حال حاضر (دست زدن به بدن COVID-19 نفر) می پردازد اطراف 17,000 تومان در هر ماه” آه او. هر روز چند دسته به بدن همراه با یکی دیگر از رفتگر. “ما نیاز به قرار دادن بدن در داخل آمبولانس آن را به کوره های جسد سوزی قرار داده و آن را بر روی یک برانکارد هنگامی که ما رسیدن به کوره های جسد سوزی,” او می گوید.

“و شما باید برای انجام تمام این پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که بسیار سنگین است. این محدودیت حرکت و تنفس یک فرد است. در این گرما شما را تا پایان, حمام کردن, خود عرق,” او می گوید. روز یکشنبه Chand به کار گرفته و بدن خود را. “من تا به حال هیچ کمک کند. بنابراین من آن را در زمان برخی از زمان من برای نفس نفس نفس زدن در پایان” او می گوید.

“من شنیده ام دکتر گفت بدن دروغ گفتن شده بود در سردخانه به مدت یک ماه و که هیچ کس ادعا آن است. کسی که بسته بندی آن را انجام نداده و کار خود را به درستی. هنگامی که من سعی کردم مصرف آن را از آمبولانس پوشش آمد و برخی از مایع ریخته شده بر روی ران من,” او می گوید. از جان گذشته برای دریافت برخی از پول Chand می گوید که او با نزدیک شدن مردم به پول در نرخ بهره پایین. “من در زمان من Aadhaar کارت و رای دهندگان کارت هویت امیدوار به گرفتن برخی از پول در نرخ بهره پایین,” او می گوید.

چند خانواده است که نگران ایمنی خود را, اما آنها نیز آگاه است که این تنها راه برای آنها برای زنده ماندن در حال حاضر. “پدر و مادر من پرس و جو در مورد کار من روزانه. آنها دعا برای ایمنی. مادر من گریه می کند اما من او را درک می کنم” او می گوید. Chand می افزاید: او طول می کشد حمام به عنوان به زودی به عنوان او می رسد خانه نگه می دارد و یک فاصله از اعضای خانواده خود را.

“من شده اند با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی اما ممکن است ما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. در حال حاضر من می خواهم به کمک به طوری که خانواده شناور باقی می ماند,” او می گوید.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان