درگیری پلیس دهلی نو بیش از کا ساعت قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

درگیری پلیس دهلی نو بیش از کا ساعت قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید – اخبار

به روز شده: فوریه 24, 2020, 16:09 IST | PTI | دهلی نو

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه خواست Lt فرماندار آنیل Baijal و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه برای بازگرداندن نظم و قانون.

Vehicles set ablaze as protestors throw brick-bats during clashes between a group of anti-CAA protestors and supporters of the new citizenship act, at Jafrabad in north-east Delhi. (Photo: PTI)

وسایل نقلیه به آتش کشیده شد که معترضان با پرتاب آجر-خفاش ها در طول درگیری میان یک گروه از ضد کا معترضین و حامیان جدید قانون شهروندی در Jafrabad در شمال شرق دهلی نو است. (عکس: PTI)

دهلی نو: تشدید تنش در شرق دهلی نو با معترضان آتش زدن حداقل دو خانه و یک آتش مناقصه در Jaffrabad و Maujpur مناطق که در آن نرم افزار و ضد کا گروه درگیر شدند برای دومین روز متوالی در روز دوشنبه و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر. خشونت نیز گزارش شده از Chandbagh منطقه در Jaffrabad.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه خواست Lt فرماندار آنیل Baijal و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه برای بازگرداندن نظم و قانون در پی خشونت ها در بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو در طول تظاهرات و در برابر جدید قانون تابعیت.

“بسیار ناراحت کننده اخبار مربوط به اختلال در صلح و هماهنگی در بخش هایی از دهلی نو در آینده. “من صمیمانه می خواهیم محترم’ble LG n محترم’ble اتحادیه خانه وزیر برای بازگرداندن نظم و قانون n اطمینان حاصل شود که صلح و آرامش است نگهداری می شود. هیچ کس نباید اجازه داده شود به هماهنگ flagrations (sic)” او است.

پلیس با شلیک گاز اشک آور پوسته و همچنین با توسل به lathicharge برای متفرق کردن معترضان. به گفته مقامات آتش مناقصه آسیب دیده بود توسط معترضان پس از آن در پاسخ به یک تماس آتش در این منطقه است. دهلی مترو بسته شده و ورود و خروج در Jaffrabad و Maujpur-Babarpur ایستگاه به عنوان یک بازگشت آرامش نسبی غالب در این منطقه است.

“ورود و خروج از Jaffrabad و Maujpur-Babarpur بسته شده است. قطار نخواهد بود توقف در این ایستگاه” مترو دهلی راه آهن شرکت (DMRC) گفت: در یک صدای جیر جیر. ورود و خروج بسته شد در Jaffrabad ایستگاه مترو برای بیش از 24 ساعت است. درگیری آغاز شد و در یکشنبه شب بین pro و ضد کا گروه در نزدیکی Jaffrabad پس از تعداد زیادی از مردم در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون (CAA) مسدود شده در جاده در حالی که مشابه تحصن آغاز شد و در چند بخش دیگر از سرمایه های ملی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im