خرید رپورتاژ

شهرستان مدنی سلاح نیاز به هماهنگی بهتر – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 04, 2020, 05:08 IST | سرمقاله | بمبئی

به عنوان ساخت و ساز از مترو پیشرفت آن مهم است که خوب و صاف و هماهنگی بین تمام مدنی اسلحه

BMC. File pic

BMC. فایل عکس

آن است که وضعیت موجود و نه بیشتر مشکلات برای ساکنان برخی از غربی و مرکزی و حومه که رنج می برد از سه روز در یک ردیف بدون آب با تشکر به یک ورودی از Tansa به Veravali مخزن در Jogeshwari-Vikhroli لینک گرفتن جاده آسیب دیده در طول مترو ستون کار می کنند.

پیام های پرواز به عقب و جلو با Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) به tweeting که مدنی کارکنان تا به حال به سرمایه گذاری 10 متر به عمق زمین برای رسیدن به خط لوله شناسایی آسیب ها و رفع آن.

یک بازی سرزنش گرفت سراسر حماسه با سازمان های مختلف در یک انگشت اشاره دیوانگی. BMC سرزنش شد برای دادن نامناسب زیرزمینی نقشه. در حالی که مدنی مقامات در ناودان مترو مقامات برای آسیب رساندن به لوله.

به عنوان ساخت و ساز از مترو پیشرفت آن مهم است که خوب و صاف و هماهنگی بین تمام مدنی اسلحه. ماموت مترو پروژه در حال رفتن به برای چند سال دیگر و ما نمی توانیم دیدن تکرار این حادثه است. بدون آب به معنی نا امیدی و شهروندان در جوش. شما باید یک پتانسیل آتش زنه-جعبه وضعیت.

علاوه بر این نیز مهم است به بررسی آنچه شهروندان در تماس با آب تانکر مافیا در شهر. در حالی که این ممکن است اعمال می شود به هر تانکر آب شرکت درست است که آب تانکر پیاده روی خود را با نرخ نجوم در طول زمان با استفاده از یک وضعیت وخیم.

این مهم است که جوامع مسکن داده شود راه چاره تانکر حاضر به ارائه آب و یا نگه داشتن مردم باج خواستار مقدار بسیار عظیمی از پول است.

ما باید برای دیدن برخی از یکنواختی در تانکر آب ، قوانین باید حاکم بر آنها را از طریق اتهامات و مجازات های وضع شده اگر اپراتورها به شهروندان در سوار شدن با پیاده روی
نرخ های خود را.

این امر نه تنها به این موضوع در حال حاضر اما به تمام مسائل است که یک شهر ممکن است در صورت. این حادثه باید آموزش ما چند درس. یادگیری از آنها و حرکت بر روی.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de