سینما سالن باقی می ماند بسته در دهلی نو تا مارس 31 میان شیوع کروناویروس

سینما سالن باقی می ماند بسته در دهلی نو تا مارس 31 میان شیوع کروناویروس – اخبار

به روز شده: May 12, 2020, 18:53 IST | ANI | بمبئی

Arvind Kejriwal گفت که ترتیبات ساخته شده اند برای کافی تخت برای قرنطینه

Delhi Chief Minister Arvind Kejriwal

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal,

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز پنج شنبه گفت که تمام سالن سینما در سرمایه های ملی بسته باقی می ماند تا 31 مارس به کمک شامل گسترش coronavirus. “مدارس و کالج ها که در آن امتحانات هستند برگزار می شود نیز باقی می ماند تا 31 مارس گفت:” Kejriwal.

“جلسه امروز برگزار شد که در آن تمام دهلی مقامات دولتی حضور داشتند. دهلی وزیر بهداشت و ال جی نیز حضور داشتند. دهلی دولت آماده است برای مقابله با این وضعیت,” او اضافه شده است. وزیر اضافه شده است که ترتیبات ساخته شده اند برای کافی تخت برای قرنطینه.

Corona-Infographics
تصویر: Atul Jain

“ما در حال تلاش برای ایجاد ترتیبات داخل تحت ساخت و ساز بیمارستان ها در Burari برای قرنطینه. COVID-19 اعلام شده است به عنوان همه گیر و بنابراین لازم است اقدامات احتیاطی گرفته و اماکن عمومی از جمله دولتی و خصوصی و دفاتر و مراکز مغازه ها هستند که ضد عفونی روزانه” گفت: Kejriwal.

با موارد گزارش شده از دهلی, Uttar Pradesh و لاداخ تعداد افرادی که COVID-19 مثبت رفته تا 73 اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

از 73 مورد تأیید (17 نفر از آنها اتباع خارجی) در کشور کرالا حداکثر تعداد موارد مثبت برای رمان coronavirus در 17.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز چهارشنبه اعلام کرده بود coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر ” و ابراز نگرانی عمیق. Coronavirus که سرچشمه در شهر ووهان چین تا کنون به بیش از 90 کشور آلوده کردن بیش از 1,10,000 مردم است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im