Ciara FaceTimes شوهر راسل ویلسون در طول سونوگرافی

Ciara FaceTimes شوهر راسل ویلسون در طول سونوگرافی – ورزشی

به روز شده: مارس 03, 2020, 11:59 IST | یک خبرنگار | بمبئی

Ciara صحبت در مورد چگونه زنان باردار باید در استفاده بهينه از تکنولوژی شامل شرکای خود در طول دوره زایمان

Russell Wilson and Ciara

راسل ویلسون و Ciara

خواننده آمریکایی Ciara که در انتظار فرزند دوم خود را با لیگ ملی فوتبال (NFL) star شوهر Russell Wilson, برخی از توصیه های برای زنان باردار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. چندین بیمارستان و امکانات بهداشتی در بسیاری از کشورها تصمیم گرفته اند به ممنوعیت از همکاران همراه در زنان باردار با پزشک خود قرار ملاقات و یا ورود به اتاق زايمان.

در مصاحبه اخیر خود با Good Morning America, Ciara صحبت در مورد چگونه زنان باردار باید در استفاده بهينه از تکنولوژی شامل شرکای خود در طول زایمان دوره است.

Ciara نشان داد که چگونه او تا به حال به FaceTime راسل به طوری که او می تواند تجربه سونوگرافی با او. “این اولین بار بود که ما تا به حال این نوع از تجربه و آن را واقعا یک لحظه مشخص شده است که زمان ما زندگی می کنند در… ما بهترین ها را از آن, اما آن را قطعا حقیقی. من در تن و تن از فیلم تن و تن از عکس ها در سونوگرافی و بهترین از آن. همچنین آنچه که ما در خانه ما این است که ما بخوان به شکم” سییرا گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im